Kaçak Kazıya Karşı Grubuna Davet kaçak kazıya hayır | Sayfa 20 | Define işaretleri ve anlamları

Kaçak Kazıya Karşı Grubuna Davet kaçak kazıya hayır

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Cevap: Kaçak Kazıya Karşı Grubuna Davet kaçak kazıya hayır

kaçak kazıya karşı gurubuna konuya gösterdikleri hassasiyet dolayısı ile teşekkürü bir borç bilirim...

Güncel

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

muhterem ALİ VELİ kardeşim,konuya yeni girdim.önemine binaen bir kaç cümle ilave etmek isterim.gerçi tamamını okumadım. bu arada ilk günlerde sizin profilinizi ziyaretimde ,kaçak kazıya karşı gurubunuzu gördüm ve hemen katıldım.
konuyu önemsemeyenlere ,ben yaparım diyenlere ,bir kez daha düşünmeleri sağlamak ve bir bilinç oluşturmak için,diyorumki,
kaçak kazı, işin başında önce suçluluk psikolojisi yaratacağından,insanı makül düşünmekten çıkarır ve gerekeni deyilde yapılmaması gerekeni yaptırır.
yaptığınız işi gizleme ve yakalanmama dürtüsü,sizi en yakınınızdan bile kaçar ve korkar hale getirir.
görünmemek için geceler seçildiğinden,hataya düşme ve ruhani sıkıntı yaşanması ağırlıklı olarak kaçınılmazdır. gece yapılan işde ulaşımdan tutunuz her safhasına kadar,gündüze göre çok meşakkat çekilecektir.bir küçük örnekleme yaparsak, araçla gidilebilen bir noktaya ,görünmemek adına elinizde bir sürü malzeme ile yaya ve çok uzak mesafeden gitmek zorunluğu gibi.
bunları uzatabilirizde,daha ağır olan, yakalanma riskiniz çok fazla. içinizden ben bir kaç kez gittim bir şey olmadı diyenler olabilir.doğrudurda. ama biliniyordun,takip ediliyordun.dokunmadılar çünkü boşuna emek veriyordun. bir şeye ulaşsaydın bak neler olacaktı. bizi kim şikayet etti diye bir birinizin gözüne bakıyor olacaktınız. bazı istisnalarda kaideyi bozmaz.bu dönemlerde biraz eskide kaldı. malzeme dışarı alındığında uzaydan olduğu gibi noktası ile tesbit edilir,bilesiniz. araçlardaki sinyal kesiciler gibi,bir sistem bilmiyorsanız. bunuda bilen çok azdır.
her şeyi aştınız ve ulaştınız kabul edelim;
işin en ağır boyutuda burda. kime ve nasıl vereceksin.cumhuriyet altını değil. bir osmanlı malzemeside değilki bir kolleksiyoncuya veresin.hepimiz düşünelim kime gidebiliriz. kaçak kazı yapanların bir kısmıda burda ele düşer. bunuda aşabiliyorsunuz.alıcı kim ve nereye gidecek. işte değerli arkadaşlarım,hiç kabul edemeyeceğimiz acı bir gerçek değilmi.böyle bir sonuda hiç birimiz istemeyiz.
hayatta en büyük zenginlik,sağlık ve sıhhatten sonra özgürlüktür.
ac kalsamda ne hürriyetimi ipotek altına alırım ,ne sevdiklerimi ve sorumlu olduğum insanları üzecek yasa dışı bir girişimde bulunurum,hele hele ülkemin milli değerlerinin,kanıma, dinime düşman olanlara gitmesini hiç ama hiç istemem iradesine lütfen hepimiz sahip olalım.
sevgili ustam,duyarlılığın ve zahmetin için kalbi teşekkürler.ALLAH a emanet olunuz.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

İkizceli ustam
Duyarlılığınızdan dolayı çok
Teşekkür ederim;)
Kaçak Kazıya Karşı Grubuna Davet kaçak kazıya hayır

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

aliveli44 ustam tek başına çarpışıyon gazan mübarek olsun dayan geliyom yanınasilah?silah?silah?silah?silah?silah?
ŞAPKALI
Şapkalı gurme nerelerde doslar
Çok özletti kendini

fanti

Kullanıcı

kaçak kazı yapmayalım...yapanları uyaralım..gelecek nesillerimizin görebileceği eserleri tahrip etmeyelim ...protesto

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

illa bir golcu lazım ise o golcü heralde ben olmalıyım. 3 metreden 90 lara hatta 180 lere bile atmak gibi kabiliyetlerim vardır bir golcü olarak :)

baktımki iki takım olmuşsunuz kırmızılar ve maviler. ben en iyisi mavilerden tarafta olayım. rex hadi ver şu güzel pasını.. forvet ilerde gollük pas bekliyor. kaçak kazıya haaaaaaaaaaaa yırrrrrrrrrrr.
Güncel
http://www.definemekani.com/group.php?groupid=1
http://www.definemekani.com/group.php?groupid=2

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

evet kaçak kazıya tam destek ama sosyal gurubuda yokmu yada varda ben mı göremedım

hallettim hocam tşklr

S.A...Davete icabet sünnettir...Gruba üye olmaktan onur duyarım...
Güncel