Kaliteli Işçilik..bunlar Nedir..?? | Define işaretleri ve anlamları

Kaliteli Işçilik..bunlar Nedir..??

karamsar

Kullanıcı
ustalar mrb...bir mağaraya bakmaya giderken bunlarıda gördük...fotoları akşam saatlerinde dar bir vakitte çektim..detaylı çevre fotolarını sonra atarım..KURCALANMIŞ ama açılmış bir oda-mezar görünmüyor ayriyeten büyük dikdörtgen oymanın hemen altında çubukla boşluk aldık...yakın zamanda merakımızı gidermeyi düşünüyoruz..katkılarınızı bekliyorum..özellikle daha önce böyle bir yeri açan arkaaşlar..
dikdörtgen yükseklik 1.60 m derinlik 45 cm eni 50cm (yaklaşık)...!!

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Ustam bu yeriniz kayaliklar arasinda ust tavani toprakla bir bir kenarida kayaliklarla birliktemi

karamsar

Kullanıcı
biraz komik olacak ama anlamadım...açarmısınız..@KERİM40

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Tabiki ustam bu bulgularin oldugu odacigin bir sirti daga yasli tavani toprakla birboy on kismida yamacli kayalikla birlesik giris kismini saymazsak disaridan goruntusu kayalik gibimi

karamsar

Kullanıcı
Tabiki ustam bu bulgularin oldugu odacigin bir sirti daga yasli tavani toprakla birboy on kismida yamacli kayalikla birlesik giris kismini saymazsak disaridan goruntusu kayalik gibimi
üst tarafında az toprak var bir boy değil 20-30cm var-yok...bunun dışındaki anlatımlarınız birebir aynı..tepe yer ,yamaç, kayalık hepsi dediğiniz gibi usta...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
karamsar kardeşim,ön zeminden boşluk aldın da ,kayanın üstüne çıkarak oda veya odaları hiç merak ederek bakmadınmı.:D (beğendim)boşluk aldığın yerden bir de derinlik
al bakalım ne diyor.

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Ustam bulundugunuz bolgede yapinin uzerine cikin ve oyma yahut dikdortgen ucgen var ise buldugunuz odacik cok uzun zaman once donem soygunu yemis goruntuyu ilk gordugumde tahminim yine ayni idi lakin belki degildir diyerek sordum dediklerim olmasaydi yeriniz guzel diyebilirdim lakin malesef ustam soygun yemis
Yinede aklinizda kalmasin madem bosluk aldiniz o bolgeye sisleme yapin ki bosa yorulmamis olursunuz tekrar bosluk bakarkende buldugunuz odacikta birsey yokmus gibi dusunun o havanin ambiyansina kapilirsaniz heryerde cubuk size bosluk var diyecektir saygilarimla

karamsar

Kullanıcı
karamsar kardeşim,ön zeminden boşluk aldın da ,kayanın üstüne çıkarak oda veya odaları hiç merak ederek bakmadınmı.:D (beğendim)boşluk aldığın yerden bir de derinlik
al bakalım ne diyor.
Ustam bulundugunuz bolgede yapinin uzerine cikin ve oyma yahut dikdortgen ucgen var ise buldugunuz odacik cok uzun zaman once donem soygunu yemis goruntuyu ilk gordugumde tahminim yine ayni idi lakin belki degildir diyerek sordum dediklerim olmasaydi yeriniz guzel diyebilirdim lakin malesef ustam soygun yemis
Yinede aklinizda kalmasin madem bosluk aldiniz o bolgeye sisleme yapin ki bosa yorulmamis olursunuz tekrar bosluk bakarkende buldugunuz odacikta birsey yokmus gibi dusunun o havanin ambiyansina kapilirsaniz heryerde cubuk size bosluk var diyecektir saygilarimla

ustalar arşivde bulduğum bu fotolara göre yapı mezarın ta kendisi/içi...bişey kalmışmıdır bilmiyorum...sizin gözünüze takılan biyer varsa buyrun..özellikle ilk fotolarada daire içine aldığım "murç izlaeri" hakkındaki görüşlerinizi merak eddiyorum..tşkrlr..