kalp içinde çapa | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

kalp içinde çapa

cantar

Vip Üye
Cevap: kalp içinde çapa

Metin dostum güzel söylemiş siz bu kayayı gördünüz mü eğer bu kayayı gördü iseniz o çapanın olduğu yeri biraz uzaktan niiye fotograflamadınız tek bir işaretin çözüm için yeterli olmadığını hep söyleriz iyi bir yorum için net olması kaydı ile en az 5 adet fotoğrafın olması gerekir işaret ve işaretin olduğu yerin 4 yönünü fotografı ve ufacık bir açıklama nasıl bir yerde olduğu gerçi iyi fotograflamada bunlar seçilebilir.

işaretin hemen sağ tarafındaki kısmı bir tokmakla bakalım ses gelecekmi oranın rengi farklı altı boşluksa diğer kısımlardan daha farklı bir rengi olur öyle gözüküyor..

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

ustalarım sabırsızlıkla resim istiyorsunuz bilgi istiyorsunuz. inanın buraları çözmek için biz sizden daha sabırsız durumdayız. bi an önce konularımızın ilerleyebilmesi için zar zor bi araya toparlanıp gidelim dedik.

bugün bu alan ve diğer alanların bazılarını tekrar görmek resimleme yapmak. araziyi tekrar yapılan yorumlara göre izlemek için bu alanlara gitmeye niyet etmiştik.

yola cıktık araba arıza yaptı yakınında sanayiye soktuk. 5 km ilerledik. diğeri ile alakasız başka bir arıza daha verdi. yine sanayiye gittik bu esnada araba yapılmasına az kala yağmur yadı sis çöktü. daha saysam inanmazsınız 3-4 tane başımıza nusibet geldi.

ben inandımki burda kesinlikle para var. bu kadar aksilik üst üste kolay kolay gelmez. sonuç olarak bugün buralara gidemedik. başka bir zamana bırakmak mecburiyetinde kaldık. bundada vardır bir hayır dedik. ama pes etmedik. etmeye de niyetimiz yok bugün olmdıysa sonraki ilk müsait zamanda buraya tekrar gider ve resimleri alırız. saygılar.

METİN

Kullanıcı

HARBİCİ kardeşim
kesin ve net söylüyorum
yüklü miktar gömü işareti
size sadece bir sorum olacak?
gemi çapasının ön istikametinden
yol geçiyormu

honuslu

Kullanıcı

sa
köprü olmasi lazim yakinda malida köprüye
yakin köprüde isaret olmali gömü isareti bu

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

HARBİCİ
siz bu işaretin olduğu kayayı gözünüzle gördünüzmü
çok önemli olduğu için bu soruyu sordum size.

hayır henüz görmedim ustam. bunun resmini verdiler. bugünde buraya bakmaya gidiyorduk buraya ve buna yakın başka yerlere..

ama sonuç olarak gidemedik. binbir türlü nusibet bizi buldu. size bugün resimlerini atmayı çok istiyordum ama nasip olmadı. 2 kez arabamız bozuldu hiç olmaz arızalardan. sanayide kavga çıktı. hemen ardına yağmur yağdı sis çöktü... daha sayıyımmı bilmem. dahası da var....

bende anlayamadım ya bu alanda büyük para var. bizden kaçıyor.

ya mevlam uzak tutmaya çalışıyor bu işten ama biz anlıyamıyoruz. hangisi bunu bilemiyorum. ama ikisinden biri.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

[sıze=2]"sınırlarınızı kızıldeniz'den filist denizi'ne, çölden fırat ırmağı'na kadar genişleteceğim. ülke halkını elinize teslim edeceğim. Onları önünüzden kovacaksınız.''[/sıze]

[sıze=2]butun ısaretlerın ve cevre bu bolumde mevcut,[/sıze]
[sıze=2]ordakı yaslı agacı(ahlat), dere yol(taşlı) çatalını, kuyuyu, çatala yakın tek taşı, taş öbeklerini, doğal ikiliyi vs.[/sıze]

ustam buraya tekrar gideceğiz. Gittiğimiz zaman size nerenin resimlerini cekelim. Nerelere dikkat edelim?bu hemen üstte yazdığınız yaşlı ağaçla başlayan bölümde yazdıklarınıza mı yoğunlaşalım. Saygılar.

operatör

Yasaklı
Yasaklı

kutsal tepe dir orası define yok anlamındadır. kalbi parası değirmendedir.

İRON

Kullanıcı

hayır henüz görmedim ustam. bunun resmini verdiler. bugünde buraya bakmaya gidiyorduk buraya ve buna yakın başka yerlere..

ama sonuç olarak gidemedik. binbir türlü nusibet bizi buldu. size bugün resimlerini atmayı çok istiyordum ama nasip olmadı. 2 kez arabamız bozuldu hiç olmaz arızalardan. sanayide kavga çıktı. hemen ardına yağmur yağdı sis çöktü... daha sayıyımmı bilmem. dahası da var....

bende anlayamadım ya bu alanda büyük para var. bizden kaçıyor.

ya mevlam uzak tutmaya çalışıyor bu işten ama biz anlıyamıyoruz. hangisi bunu bilemiyorum. ama ikisinden biri.
bir iki defa daha deneyin baktınız yine aynı aksilikler olaylar vs... oluyor ozaman jeton düşmeliki bu bizim hakkımızda hayırlı değildir.rabbimiz istemiyor yanaşmamızı.çünkü hemen hemen aynı olayaınıza benzer bi olayda tanıdığğım bi arkadaşın başına.geldi.arkadaşımın başına geldiği olayı anlattığında varya yerimde dona kaldım.okadarki acaip olayler inanılmaz süretler vs...onun için diyorum ki bazı işaretlerde çok güçlü büyü yapılmış buda temiz insanlara zarar vermememsi için rabbiimizin biz aciz kullarını bir ihtarıdır diye düşünüyorum.tercih yinede sizin.saygılar sevgiler selemetle kalınız.kolay qele....

firat

Kullanıcı

ozur dılerım sayfa sahıbınden metın abı bana ulasırmısın ltfen

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

bir iki defa daha deneyin baktınız yine aynı aksilikler olaylar vs... oluyor ozaman jeton düşmeliki bu bizim hakkımızda hayırlı değildir.rabbimiz istemiyor yanaşmamızı.çünkü hemen hemen aynı olayaınıza benzer bi olayda tanıdığğım bi arkadaşın başına.geldi.arkadaşımın başına geldiği olayı anlattığında varya yerimde dona kaldım.okadarki acaip olayler inanılmaz süretler vs...onun için diyorum ki bazı işaretlerde çok güçlü büyü yapılmış buda temiz insanlara zarar vermememsi için rabbiimizin biz aciz kullarını bir ihtarıdır diye düşünüyorum.tercih yinede sizin.saygılar sevgiler selemetle kalınız.kolay qele....

fakir baba ustamız. her şey dediğiniz gibi nasip ile kısmet ile. eğer nasip ise zaten olacaktır. bu bize gelecektir. değil ise de ne gelir elden. biz bir kez daha deneyelim bakalım mevlam neyler? neylerse güzel eyler.