kalp içinde kalp

nizam518

Kullanıcı
geçenlerde bir kalp işareti buldum, yanımda fotolayacak birşey yoktu tekrardan 2 gün sonra gittiğimde o işaret kişi veya kişilerce bozulmuş durumdaydı kalp işareti namına birşey yoktu. o kadar sinir oldum ki hiçbirşey fotolamadan geldim zaten birşey yoktu fotolamaya bende kafamdaki taslağı çizdim umarım azda olsa bir yorum olur tşkler...

İRON

Kullanıcı
Cevap: kalp içinde kalp

keşke olduğu kayayı vde çevresini çekseydiniz.
iki sevgilinin temsili bir işarettir.parasıda durduğuna eminimdir.çünkü kran hayrına kırmamıştır....vesselam...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

demekki kucak kucağa yatıyorlar.yakın olmalı. kırılmışta olsa ,kayayı ve çevresini fotolasaydın,yeri ile ilgili fikir oluşurdu . sağlıcakla.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

sizdeki de tam kötü şansmış. 2 günle kaçırmışsınız treni. kıranlar acaba ne bulmuşlar işaretin altında?
benim tahminim :
kıranlar % 98 i ancak babayı almışlardır.

nizam518

Kullanıcı

fotolamak istedim ama o bölgeyi kırık görünce çok sinirlendim sinirden çevreyi fotolamak aklıma gelemdi,biraz dolandım sağ solu kazılan ve deşilen yer yoktu, zaten kar yağdı biraz uğraşları uzayabilir.. en kısa zamanda çevre fotolamasını yapacağım sizlere

operatör

Yasaklı
Yasaklı

yakınındaki yarım kuyuyu gördünmü

nizam518

Kullanıcı

hayır kuyu felan yoktu varsada kapanmış olabilir.. yakın zamanda fotolayacağım kaçırılmış ayrıntıları bulursunuz umarım