Kalp işareti anlamı nedir | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

TimuR964

Super Moderatör
konu önemli ve mudahil olduğumdan ilavem olacak umarım baş ağıetmıyorumdurş unu yapmalısınız koltuk için gunun konum şekli için oturup konum atın watsapdan bir tanıdığa ekran göruntusunu alın ve 10 yıl geriye gidin her yıl için ekran göruntusunu alın 1le 10 2 ile 9 3ile 8gibi eşleşmeler yapın şu anki konudaki göruntu gölgesine bakayırum olması gereken değil diyor bana çok surmez ama sonuca göturur bakmakda fayda var.SEVGİLER

balkaya34

Kullanıcı
konu önemli ve mudahil olduğumdan ilavem olacak umarım baş ağıetmıyorumdurş unu yapmalısınız koltuk için gunun konum şekli için oturup konum atın watsapdan bir tanıdığa ekran göruntusunu alın ve 10 yıl geriye gidin her yıl için ekran göruntusunu alın 1le 10 2 ile 9 3ile 8gibi eşleşmeler yapın şu anki konudaki göruntu gölgesine bakayırum olması gereken değil diyor bana çok surmez ama sonuca göturur bakmakda fayda var.SEVGİLER
Baş agrıtmak olurmu usdam böyle düşünmeyin lütfen .
Siz usdalarımizin degerli bilgilerine ihtiyacimiz var.
Bu koltuğun yönü güneye dönük, Ilk iki resimde golge var farkindaysaniz golgeden etkilendim resim çekerken. Daha net goruntu almak.icin mumkun oldugu kadar batiya kaydım.
Guney isdikamette resmini cekmedim ama yakininda Göl ve şelale var, köprü var , Degirmen var ,Kisa mesafede bunlar ve daha baska isaretler var .
Ayrica L şeklinde kesilmiş kayada buraya yakin ve öñ isdikametinde
Bu resmi Saat 14:36 da cekmişim

Son düzenleme:

KANAS_USTA

Admin
Selam usdam ,, Rica etsem , Bu yazdıklarınızı biraz daha acma imkaniniz varmı , ben cok.merak eden biriyim. Kusura bakma , Burda yigma cok ,Burasi küçuk bir alan gibi gorunsede cok maksatli bir alandır. Bir kac adimda hic aklina gelmeyecek işaretle karşilasiyorsun.
Mesela ,,, Kalpden ( L ) ye dogru gelirken bu koltuk var. Yonu L ye dogru ,Kalp solarkasinda kalir ama mesafesi 15 adim gibi tahmini mesafede.
Yazdığınızı biraz daha anlatirsanız sevinirim usdam .onceki biraz golgeli olmuş temizini gönderdim
Asagi dere kenarındaki duzde bulunan yığma esas yığma.
Buradaki malzemeler parçalı bölünmüş vaziyette.
Bir kısım ufak kasalar açılmış alınmış. Cevrede bir cok mezar var derenin her iki yakası da önemli.

balkaya34

Kullanıcı
Bir kısım ufak kasalar açılmış alınmış. Cevrede bir cok mezar var derenin her iki yakası da önemli.
Selam usdam ,, 1920 li yıllarda Seferberlik zamanında kolay olan yerlerdekileri hep toplamışlar, koylerde kimse yok du kimlerin topladıgı malüm.
Onun haricinde bütün büyük malzemeler duruyor.

balkaya34

Kullanıcı
İsli magra ( Bacalı magra ) da denir bu magranin cok yuksekden dumanı cikar , Bu magra suyun akdigi derenin hemen bitişiği, Eskiya burda balik yer kılcıklarinı pencereden atarmış.oyle anlatirlar hikayelerde.Bu magranin dereye bakan bir penceresi var bu magrada nasil yatarsa yatsın ,Nasil.oturusa otursun , derenin yamacinda suyun yalayip.gecdigi yerde FIRINAGIZLI olan magra var ve magraya girmeden güzel.bir balkonu var.Isli.magrada her halukarda burayi görür, Bu balkondan 75 cm derinlikde tahmini 45 cm genislikde bir kapak açıp almışlar.
Burayi görünce, Kendinin surekli gözüyle göreceği yere malzemeyi koyuyor bunu ckk iyi anladım.
Aslinda isli.magranin malzemesi Firin agizli magradaymış bunu anladım.