Kalp Işareti.???

vatanca

Kullanıcı
kalp işareti ve anlayamadığımız bir işaret daha var ve bölgede çok kemik çıkmış kazılan yerlerden eskibir su yalağı var 100mtre üstünde?

vatanca

Kullanıcı

vatanca

Kullanıcı
Moderatör tarafında düzenlendi:

malatyalı44

Kullanıcı
o deliklerin mezarlan alakası yoktur kardeş genelde kalp işaretleri tuzaklı oldugunda yakında magra olması lazım dedigim gibi tuzaklı olur mezarına gelirsek bayan mezarı vardır

wolf_52

Kullanıcı
bir az aşsında dere var, uzak değil, derye in ufak bir şarlak ve ya şelale olması gerek, eski patikayı bul direk dediğim nokdaya ineceksin, tam şelaleye varmadan patikayla derenin birşleşdiği nokdaya yakın hedef nokdan ,

cantar

Vip Üye
dostum şu yeri güzel bir fotografla sağını solunu önünü arkasını fotografla 50 m2 alanı sana olacak yerlerini işaretliyeyim sadece kalp işareti ile bir yere varamayız fakat kalp işaretine özen gösterilmiş.....

vatanca

Kullanıcı
hocam bölgede şelale dere vesayre birşeyler yok! sadece eski su pınarı var taşların arasından çıkıyor. pınarıda köylüler su borusu bağlayıp köye taşımış fakat yeri belli. kalp işaretine 100mtre mesafede! etrafında yapılan kazılarda kerpiç ve kemikler çıkıyor! malatyalı44 ustamında dediği gibi bayan mezarı olduğunu birçok yerden duyduk kraliçe prensen kral kızı papaz kızı vesayre ve civarda bir mağara var kalp işaretne yürüme mesafesi 1kilmtre veya 1buçuk km. ve mağaranın üstünde altında kazı yapan 3-5 kişi daha önce çarpılmış veya bi şekilde korkutulmuş mağaranın içinde araştırma yapan yine aynı köylü bir kişi uzun süre tedavi olmuştur net bilgi!! fakat biz mağarayla kalbi ilişkilendirmemiştik ama cihazlarla etraflıca araştırmak lazım görüş ve önerileriniz için sağolun varolun diyorum saygılar videosuda var ama yükleyebilirmiyim bilmiyorum