kalp | Define işaretleri ve anlamları

kalp

kemal174

Kullanıcı
S.a ustalar değerli yorumlarınızı bekliyorum şimdiden tşkrler saygılar...
2013060415.jpg

bu da kalple alakası var mı bilmiyorum kalbin 35 40 m kadar uzağında
2013061518.jpg

201306nzn.jpg

201306xox.jpg

star21

Kullanıcı
Cevap: kalp

bence bu eski zanman işi değil..vuruş yok murç yok keski izi yok..ve şekilsiz yapılmış...bu eski değil...

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

kemal sitemize hoşgeldin. hemen yoruma geçeyim.
gördüğüm en zayıf işçilikli kalp bu oldu. bilmem yenimi eskimi ama kalitesi düşük bir işçilik. yani usta- kalfa elinden çıkma değil.

biz yinede tüm umutları söndürmeyip sizden çevre resimlerini isteyelim. özellikle kalp şeklini çektiğiniz kayanın sağını solunu görelim. 5- 10 mt uzaktanda kalp olan kaya ve etrafını gören ve kalb işaretine sırtınızı verip tam karşıki yönünü de gören resim isteyelim. resimler etrafı bize net tanıtır olsunlar. tüm yönleri görür şekilde resimler olsunlar. hakkınızda da hayırlı neyse o olsun.

Son düzenleme:

kemal174

Kullanıcı

hoşbulduk HARBİCİ ustam Allah razı olsun yorumlar için inş yakında çevre fotosuda atacam

Alfa Romeo

Kullanıcı

İşaretli (kalp) Taş'ın oradan dikkatlice etrafına baktığında Dere ve Dere Yatağında Omega şekil (U gibi girinti) yapan yer var mı ???

Kalp olan Kayanın, (İşaret'in bulunduğu yüzeyin) eğim yönüne özellikle dikkatlice bakmalısın ...

İRON

Kullanıcı

kalp işareti yeni olma olasiliği çok mu çok yuksek.yni sonradn çiilmiş gibi.ama eyer işaretine diyecek lafım yok.eyerin çevre fotoları varsa ekleyiniz lütfenn.

kemal174

Kullanıcı

kalp işareti yeni olma olasiliği çok mu çok yuksek.yni sonradn çiilmiş gibi.ama eyer işaretine diyecek lafım yok.eyerin çevre fotoları varsa ekleyiniz lütfenn.

eywallah ustam tşkrler yorum için Allah razı olsun ekleyebilirsem eklerim ramazandan sonra inş hayırlısıyla saygılar...

gurbetci

Kullanıcı

demekki kalb kalbe yakinmis $ansina kalb cikmis.$ansin bol olsun ,yanliz bana yeniymi$ gibi duruyor,gene ustalari bekleyelim,ustalar ne diyecek

METİN

Kullanıcı

KALP hakkında
stemize yeni bilgiler geldi
bu bilgili kişinin vy
bilgili kişilerin yorumlarını bekliyorum
bakalım kalpler devamlı dere yatağının
kenarındamı oluyormuş?
bu fotodaki kalp orjinaldir..