Kamaraya Yansıyan Görüntü | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Kamaraya Yansıyan Görüntü

DeLiCebey

Vip Üye
Aman hele lafını etmiyelim musallat olur falan

Düşünce Düşüneni Düşündükce Düşündürmüyorsa Düşünen Gerçek Manada Düşünmüyor Demektir.

metin77

Kullanıcı
Aman hele lafını etmiyelim musallat olur falan

Düşünce Düşüneni Düşündükce Düşündürmüyorsa Düşünen Gerçek Manada Düşünmüyor Demektir.
Bana olur kesin bu kadar alay ettik cinle. :) bayramda onca is var valla. Yanlis yerden almisin salgami bozuk cikmadiysa iyi. Sen geline haber et ben sana salgam alirim en iyisinden :)

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abdullah313

Kullanıcı
Valla çok gırgır geçmişsiniz :)
Birgün ben de rahatsız edilen arkadaşlarla makara yapmıştım "erkekse bana gelseya, niye hepsiz denk geliyor" dedim kabadayılık yaptım :) o gece uyurken geldi bir tanesi uyandırdı beni ve hayatımın dersini verdi. Bütün sokağı ayağa kaldırmıştım... Size benden tavsiye :) Her yiğidin üstünde bir yiğit vardır :)

metin77

Kullanıcı
hee hee onlara bu kıyakla,kazı bilem yaptırısın.:D
tövbee estağfurullah.
Kanki oldukmu kaziya gerek yok ki ustam :) alin getirin bakim biraz derim param bitti. Hiooop 3 e kadar sayarim elimde altinciklar [emoji2] [emoji2] [emoji2] [emoji2] [emoji2] [emoji2] [emoji2]

TEVFiK

Vip Üye
Bu cin kesin beni carpacak affetmez beni artik :) hakkinizi helal edin bari simdiden :) aklimi yedirirlerse size helallesemeyiz de :) benden yana helal olsun :)

S.a. Korkmayın vede Tırsmayın:D A21Medli Ustam doğru söylüyor ben sizin yanınızda olduktan sonra arkanızdayım unutmayın :D nede olsa sizi korurum :)

metin77

Kullanıcı
Valla çok gırgır geçmişsiniz :)
Birgün ben de rahatsız edilen arkadaşlarla makara yapmıştım "erkekse bana gelseya, niye hepsiz denk geliyor" dedim kabadayılık yaptım :) o gece uyurken geldi bir tanesi uyandırdı beni ve hayatımın dersini verdi. Bütün sokağı ayağa kaldırmıştım... Size benden tavsiye :) Her yiğidin üstünde bir yiğit vardır :)
Valla ustam senin korkagin yakinmis :) hemen musallat olmus sana. [emoji2] [emoji2] benim yigit henuz gelmedi gelmez insallah :) allah var benim aklima hicbirsey gelmez. Calisiriz dinleniriz konustuklarimiz hep yaptigimiz islem uzerine. O yuzden korkmuyoruz ve onlarii anmiyoruz. Bence anildiginda meydana cikiyorlar. Korku belirtileri olunca meydana cikiyor bunlar [emoji2] [emoji2] [emoji2]

Defineci abim anlatti. Kendide 3 4 olaya sahit oldum dedi. Bundan korunman icin 2 seyden birine sahp olman gerek dedi. 1- cok guclu bir imana sahip olmak
2- bir kadinla ters iliskiye girmek

Abdullah313

Kullanıcı
O dönem benim imanımın hayatımın en güçlü dönemiydi diyebilirim. Sırf Kuran Arapçasını ve fıkhi meseleleri öğrenmek için haftanın 6 günü medresede kalıyor 1 gün eve geliyordum. Ama takdir-i ilahi olunca hiçbirşey farketmiyor.

Mobil cihazdan gönderildi...

hamzadan

Kullanıcı
Valla ustam senin korkagin yakinmis :) hemen musallat olmus sana. [emoji2] [emoji2] benim yigit henuz gelmedi gelmez insallah :) allah var benim aklima hicbirsey gelmez. Calisiriz dinleniriz konustuklarimiz hep yaptigimiz islem uzerine. O yuzden korkmuyoruz ve onlarii anmiyoruz. Bence anildiginda meydana cikiyorlar. Korku belirtileri olunca meydana cikiyor bunlar [emoji2] [emoji2] [emoji2]

Defineci abim anlatti. Kendide 3 4 olaya sahit oldum dedi. Bundan korunman icin 2 seyden birine sahp olman gerek dedi. 1- cok guclu bir imana sahip olmak
2- bir kadinla ters iliskiye girmek

Hayırlı bayramlar kardeşler;Metin 77 kardeşim kulaktan duyma anlatımların bazıları araştırmaya muhtaçtır.1-Elbette çok güçlü bir imana sahip olmak yolun başıdır,muhafaza etmek için gayret lazımdır.2-Ters ilişki;Allah Teâlâ CC.'YA ŞİRK KOŞMAK la aynı görülmüştür,kesinlikle tevessül etmemek ve bu düşünceyi kesinlikle dağarcığımızdan atmak lazımdır.Selam ile.