Kanallı Kaya

kemal174

Kullanıcı
selamun aleyküm ustalarım iyi forumlar. resimleri ben çekmedim arkadaş çekmiş o yüzden resimler yetersiz kusura bakmayın. sadece bir ön bilgi almak için atıyorum aynı şekilde bir konum daha var onuda atacam. uğraşmaya değer derseniz eğer kendim gidip elimden geldiğince resimleyeceğim inşallah. önemli mi bilmiyorum ama kanal yön olarak doğu batı istikametli. açık kalan orta kısım ise kuzeye bakıyor. hakkımızda hayırlısı artık... ustalarım yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim:) hepinize şimdiden teşekkürler...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
sevgili kemal,

mirkut kardeşim yazmış ben çiziyorum
resim elbette yetersiz ama odanın girişin belli. tecrübeli kullanıcı var diyorsun. çok güzel.
çizdiği ok yönlerinde biri oda girişi kanal çnü büyük ihtimalle mezar olmalı. tam olarak görebilsek kesin yazarız inşaallahta. odaları kayanın üzerinden üst kısıma doğru bakarsınız. karşı kayanın olduğu yeri ve bu kayanın çevresinide ihmal etmeyin. tek giriş olmayabilir.
eğer arkadaşın metal tespitide yapıyorsa mutlaka yapmalı. bu konuda tecrübesi yoksa ya gümüş yada bakır vs diğer çubuklarla maden tespitini konulardan bakıver ve uygulatmaya çalış.
RABBİM yardımcın olsun. sağlıcakla.

cantar

Vip Üye
ARKADAŞLAR GEREKENİ SÖYLEMİŞLER O KANAL KAYA İÇERİSİNDEKİ ODAYA SU DOLMAMASI İÇİN YAĞMUR VE KAR SUYUNUN SAĞASOLA YÖNLENDİRİLDİĞİ KANAL DAMLARDAKİ YAĞMUR SUYU OLUĞU KANALI GİBİ YANİ

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
kayaya cihaz cubuk tutun ve ayrica 7 mtreyi gecmeyecek sekilde cevresini inceleyin bosluk olan yere dalin kayayi iyicene islayip inceleyin cocuk ayak izleri en az 5 tane olabilir varsa asagida deredede merdivenli magarayi bulun

kemal174

Kullanıcı
sevgili kemal,

mirkut kardeşim yazmış ben çiziyorum
resim elbette yetersiz ama odanın girişin belli. tecrübeli kullanıcı var diyorsun. çok güzel.
çizdiği ok yönlerinde biri oda girişi kanal çnü büyük ihtimalle mezar olmalı. tam olarak görebilsek kesin yazarız inşaallahta. odaları kayanın üzerinden üst kısıma doğru bakarsınız. karşı kayanın olduğu yeri ve bu kayanın çevresinide ihmal etmeyin. tek giriş olmayabilir.
eğer arkadaşın metal tespitide yapıyorsa mutlaka yapmalı. bu konuda tecrübesi yoksa ya gümüş yada bakır vs diğer çubuklarla maden tespitini konulardan bakıver ve uygulatmaya çalış.
RABBİM yardımcın olsun. sağlıcakla.
ALLAH razı olsun ustam anladım. evet ustam arkadaş metal tespiti yapabildiğini söyledi hakkımızda hayırlısı inşallah... yüreğinize sağlık ustam

kemal174

Kullanıcı
kayaya cihaz cubuk tutun ve ayrica 7 mtreyi gecmeyecek sekilde cevresini inceleyin bosluk olan yere dalin kayayi iyicene islayip inceleyin cocuk ayak izleri en az 5 tane olabilir varsa asagida deredede merdivenli magarayi bulun
ustam evet aşağıda dere var 200-300 m kadar dediklerinizi yapacağım ayak izleri var mı diye ustam hayırlısı olur inşallah