Kapak Mı Oda Mı ?

wolkannn

Kullanıcı

lLeon

Kullanıcı
Bu yer doğal sert granit kaya var ama bu gibi yerlerin yakınında değilde daha aşağılarında araştırmalarınızı yaparsanız farklı yerler vede emareler bulacağınızı sanıyorum. granit taşının yakınlarında ne bir mezar nede bir giriş olur..çünkü bu tür yerlerin işçiliği çok zordur..kolay gelsin...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

wolkann kardeş,açığından çekim olsaydı geniş açılardan bir görebilseydik.
çizdiğim yerler,buranın doğal değilde işçilikli bir yer olduğunu veriyor. ne amaçla yapılmış olduğu kesin söylenemezsede ,amaç bellidir.yeterli görüntü varsa sorunun cevabı olur. boşluk tespiti öneriyorum. sağlıcakla.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
konu tahmin ettiğim gibi.
güzel kardeşim, çok riskli bir yer, ALLAH muhafaza. kimler bu hale getirmiş bilemeyiz ama,ilgileneceksen, yerin mahiyetini anlamak için boşluk ve maden tespiti yapınız. önce sırlarını ve yapının detaylarını öğrenmek gerekir değilmi. ezbere olacak iş değil. bunu başaramazsanız uzak durmanızı tavsiye ediyorum. hiç bir meta sağlıktan ve sıhhatten önemli değildir.
başarabilirseniz, müzeye ihbarli kazı müracatı yaparak ,izinli devam ediniz. başka bir seçenek görmüyorum. devamındaki riskleri ancak ALLAH bilir.
kapak falan da değil ,devamını ancak dediğim sistemle anlayabilirsiniz. gözünüzü deveyim kendinizi perişan etmeyin.