Kapakmı?kasamı?değmezmi?

yağmurcu

Kullanıcı
s.a.
cümleten ,ümmeten hayırlıgeceler hayırlı formlar.bütün üyelerimizin va alemi islamın üç ayları hayırlı olsun hayırlara vesile olsun.ustalarm yeni resimler var kayda değerse ilgileneyimmi ne dersiniz.tavsiye ve tecrübelerinizi yazarsanız ve katkılarınızdan dolayı şimdiden teşekkür ederim.bölge karadenizmiş.hayırlı geceler.

bu resimde daha yakından çekilmişi.

bu resimde bölge aynı aralarında mesafe varmış.

şimdilik bu kadar sormak istediğinizi sorabilirsiniz.

osi

Kullanıcı
Yağmurcu. Usta sen gereken. Kontrolü yapmıssındır. Kapıyı çalıp içerı gır misafır kabul ederler;) Nasıp bu işler. Insalah sana nasıp olur usta

barış

Kullanıcı
doğal boşluk vardır altında bence. dmlayan yerini görek

yağmurcu

Kullanıcı
s.a.
değerli ustalarım yorumlarınız için teşekkür ederim.ben buraları görmedim bilmem bir kontrol etme şansım olmadı sizlerin verdiği bilgi ve tecrübülerinizle hareket ediicem .nasipten ötesi yok.tekrar yorumlarınız için teşekküe ederim ALLAHA emanet olun.

ersan

Admin
kapak dedin yerler trasli horasanlan usten sivanmis bu yer ayle mezar odasi olabilir deyerli deyildir deyrrli mezar odalari dayma 4 mt toprak altinda olur ve cok zor bir iscili vardir bana soracak olursan hiv ugrasmaya deymez ratsiz etme ustam gunah altinda kalirsin.

wolf_52

Kullanıcı
doğru nokda.. lakin orayı açmak sizin mahretinze kalmış.. kitleme yapılmış kayaya... en ufak parçadan başlayın almaya...içinden çıkan memlun edermi bilemem ...ersan ustanın dediği gibi değerlisi burda olmazz...