Kapı Mı , Oyma Mı, Kayda Değer Mi?.. | Define işaretleri ve anlamları

Kapı Mı , Oyma Mı, Kayda Değer Mi?..

Beardly85

Kullanıcı
Öncelikle herkese merhabalar..
Maalesef şimdilik ancak bu görüntüleri atabileceğim.. Kısaca bahsedeyim bölgeden.. Kayanın bulunduğu mevki dere yanı.. Baktığı yani benim cektigim yer ise köy yerleşim alanı.Çok eski ermeni gürcü rus ve hatta daha eski çağlarda yaşantıya ev sahipliği yapmış bölge.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

hedefin kayanın alt kısmı olmalı. deneyimli bir tespit yapabilirsen kaya ile bağlantılı odayı bulursunuz. sağlıcakla.

Beardly85

Kullanıcı
Kayaya ulaşmak göründüğünden çok zor hocam.. O yüzden belli bir seviye fikir yürütebilirsek tespit için çıkmaya çalışacağım..

esrarengiz2828

Kullanıcı
Kayaya ulaşmak göründüğünden çok zor hocam.. O yüzden belli bir seviye fikir yürütebilirsek tespit için çıkmaya çalışacağım..
Hayat paradan önemli benim kanaatim ustaninda dediği gibi kayalığın alt kısımlarını gezzin illaki bi envareye başlarsınız saygı vede sevgiler

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MAVRAN

Super Moderatör
Dikkatli olmadan fayda var ancak bir işareti ellerinizle tutacak yoklayacaksiniz işaretin üzerine eliniz dolasacak hissedeceksiniz sonra işaretleri degerlendireceksiniz. Bir Ustam (Allah rahmet eylesin) öyle ogretmişti beni, bir keresinde uzun bir yol gittik kayadan aşağıya ip yardımıyla sarktı elleriyle taşları yokladı ve sonra çıktı hiç birşey söylemeden döndük, sonra anlattı eğer bir sıcaklık alamazsınız hiç uģrasmayin zaten siz baştan buradan birsey çıkmaz düşüncesindesiniz. Ve bende size aynısını söylüyorum. Ve daha yakın çekimler olmalı ancak önemli olan sizin sağlığınız. Dikkat dikkat dikkat. ALLAH yardımcınız olsun.