Kaplumbağa Işareti Arkadaşlar Arnızda Yeniyim | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Kaplumbağa Işareti Arkadaşlar Arnızda Yeniyim

gandalf

BozkurT
Kullanıcı
s.a.aliberk üstadım aramıza hoş geldiniz sefalar getirdiniz
ben burada kayda değer bir işaret göremedim illaki
burada oda var diyorsanız o başka ama bir oyma veya
bir hilal,kare oyma,nal işareti üçgen gibi işaretler olmalıki
evet burada bir mahsen veya bir mezar var diyebilmeliyiz.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
oyma yan kısma çıkıyormu dedim cevap verme gereği duymadın. makinaya inanmış şartlanmış gibisin.
kablumbağa dediğin bu olmalı,

görüntü yetersiz olmasına rağmen ok istikametinden olma ihtimali fazla. yalnız 4 m derinlik az,ayrıca ikiden aşağı olamaz. zemin altı yapılan ,oda vb. yerlerin genel adı mahzendir. nasıl bir makina ile tespit yaptınız da ikinciyi veya bir odayı alan makina girişini nasıl alamaz. bu ayrıntıya dikkatini çekmek istiyorum.

buralarda da bir şey yok demişse ,güler geçerim.
konuna eksiksiz yorum istersen,fotolamayı yeterli seviyede yapman gerekir. sağlıcakla.

guido

Kullanıcı
s.a.aliberk üstadım aramıza hoş geldiniz sefalar getirdiniz
ben burada kayda değer bir işaret göremedim illaki
burada oda var diyorsanız o başka ama bir oyma veya
bir hilal,kare oyma,nal işareti üçgen gibi işaretler olmalıki
evet burada bir mahsen veya bir mezar var diyebilmeliyiz.

gandalfa tamamen katiliyorum.....herhangi bir sey yok ....oda mezar i bulan makinayi biraz daha detayli anlatirsan ne gibi bir cihaz modeli nedir veya cihazin kendisi ne türdür ozaman sana daha net bir bilgi verebiliriz

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Özür dilerim ustam
özür dilemen adına değil,dikkatini çekmek ve sana yardımcı olmak adına gayret ediyoruz.erdemli bir davranış göstermişsin,teşekkür ederim. sen tarif etmeden ben görmeden ,nasıl oluyorda o bölüme değiniyor ve yönünü araştırmanı istiyorum.okla da gösteriyorum değilmi. araziyi göremiyoruz,ama o kısım kayda değer, bir araştırma gerekir.
görüntüler dediğimiz vasıfta olsa emin ol girişide görülecek.
ben yaptığınız tespitin yeterli olmadığı düşüncesindeyim. bir evin odasını üstten alabilen bir sistem, girişini almaması sence garip değilmi kardeşim. ben şuna bağlıyorum,
oda var demek ,kendine bir pay çıkarmak,girişi alamıyorum demekse yan cizmek. burası dese ,foya ortaya çıkacak. babamda olsa beni inandıramaz. bir gün gerçek bir tespit imkanı bulursan, açıklarsın. inşaallah ta başarırsın. nasib olursa bizde burada oluruz.
benim tarif ettiğim ve cizdiğim yerler eğer ,eski medeniyetlerce yapılmış yerlere haiz değilse,ismimi değiştiririm. kim nasıl görürse görsün. sağlıcakla ALLAH a emanet ol.

adrenalin68

Kullanıcı
oyma yan kısma çıkıyormu dedim cevap verme gereği duymadın. makinaya inanmış şartlanmış gibisin.
kablumbağa dediğin bu olmalı,

görüntü yetersiz olmasına rağmen ok istikametinden olma ihtimali fazla. yalnız 4 m derinlik az,ayrıca ikiden aşağı olamaz. zemin altı yapılan ,oda vb. yerlerin genel adı mahzendir. nasıl bir makina ile tespit yaptınız da ikinciyi veya bir odayı alan makina girişini nasıl alamaz. bu ayrıntıya dikkatini çekmek istiyorum.

buralarda da bir şey yok demişse ,güler geçerim.
konuna eksiksiz yorum istersen,fotolamayı yeterli seviyede yapman gerekir. sağlıcakla.
Siz oraya hangi makina ile bakmışsanız, bi balyozla halledin o makinayı. İkizceli abim birşey diyorsa, kulak verin Ustama.