Kaplumbağa mı ? Fikirlerinizi merak ediyorum. | Define işaretleri ve anlamları

Kaplumbağa mı ? Fikirlerinizi merak ediyorum.

Aslandelisoy

Kullanıcı
Merhaba,
Köyümde daha önce rastladığım şeyi geçenlerde çekimledim ve size danışmak istedim.
Kaplumbağa diye nitelendirdiğimiz şeyin alt tarafında kurumuş ırmak veya dere gibi bir şey varmış daha önceden. Zaten halen sazliklar veya kısmen su birikintileri mevcut. Kaplumbağa dediğimiz şeyin yanlarında meyve ağaçları mevcut. Kral koltuğu dediğimiz kısım tam kaplumbağalara bakıyor. Sizlerin yorumunu merak ediyorum.

Ekli dosyalar

• Kaplumbağa.jpeg
    Kaplumbağa.jpeg
    514.7 KB · Görüntüleme: 50
  • Kral koltuğu.jpeg
    Kral koltuğu.jpeg
    473.6 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG-20240212-WA0038.jpg
    IMG-20240212-WA0038.jpg
    401.9 KB · Görüntüleme: 41
  • Screenshot_2024-03-11-12-39-20-690_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2024-03-11-12-39-20-690_com.whatsapp.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 39
  • WhatsApp Image 2024-03-06 at 15.13.28 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2024-03-06 at 15.13.28 (1).jpeg
    177.1 KB · Görüntüleme: 44

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Merhaba,
Köyümde daha önce rastladığım şeyi geçenlerde çekimledim ve size danışmak istedim.
Kaplumbağa diye nitelendirdiğimiz şeyin alt tarafında kurumuş ırmak veya dere gibi bir şey varmış daha önceden. Zaten halen sazliklar veya kısmen su birikintileri mevcut. Kaplumbağa dediğimiz şeyin yanlarında meyve ağaçları mevcut. Kral koltuğu dediğimiz kısım tam kaplumbağalara bakıyor. Sizlerin yorumunu merak ediyorum.
Mekana hoş geldiniz. Ustalarımız incelediğinde yardımcı olacaklardır.

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Selamün aleyküm
Öncelikle mekana hoş geldiniz
Arkadaşım gördüğüm kadarıyla kaplumbağa ya benzemiyor sanki pagan işi bu konuda @Kader25 ustamız size yardımcı olacaktır birde koltuktan bahsediyorsunuz bu koltuk gördüğüm kadarıyla meşgul koltugun kol koma yerleri varmıdır koltuk ta işaret farkettinizmi koltuğun yaslanma yerinin sol üst kisimlarinda sunak veya baska bir işaret varmıdır birde kapi türü yer iki kaya arasindan baktığınızda gördüğünüz yer nasıl bir yerdir ustalarımız size yardımcı olacaktır konunuzu takip edin bilgilerinize teşekkür ediyorum

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Bana daha çok vajina gibi geldi. Ama siz yanlış açıdan çekmişsiniz. Bu kaplumbağadan uzak bir konu. Bu bakış açısı istikametinde derenin diğer tarafındaki rampada büyük yumurtayı andıran görüntüye sahip kaya olacak. Bu kayaya dere bakar halde sırtınızı verdiğinizde solunuza istikamet 70 en fazla 100 metre alanda farklılık arayın.

Kader25

Admin
Koltuğun arka tarafında en fazla 11 metre uzaginda bir oda olması lazım.
Fotoğraf varsa o alanın yukleyiniz, o bölgeyi görmekte yarar var.

Ayrıca o koltuğa oturunca sol çaprazda üçgen bir kaya olması lazım. O kaya duruyorsa 1.80 metreye kadar kontrol ediniz. 80 cm. toprağı alıp dedektor tutun. Sinyal varsa devam. Yoksa önceden alınmıştır.

Aslandelisoy

Kullanıcı
"Bu linkten videoyu izlerseniz sevinirim."
Yorumlarınız için teşekkür ederim. Mesajları şimdi okuyabildim.
Öncelikle kaplumbağa dediğimiz kayaların etrafında yakın çekim bir video çekmiştik. Bunu sizinle paylaşıyorum. Kral koltuğu dediğimiz kısmın arkasında bir oda olduğunu söylemişsiniz. O kısımla alakalı detaylı bir fotoğraf çektik mi bakacağım. Elimizdeki fotoğraf ve videoları buraya atacağım. Çok yeterli değilse gerekirse tekrar gidip güzel bir çekim yapacağım.

Aslandelisoy

Kullanıcı
"Bu linkten videoyu izlerseniz sevinirim."
Yorumlarınız için teşekkür ederim. Mesajları şimdi okuyabildim.
Öncelikle kaplumbağa dediğimiz kayaların etrafında yakın çekim bir video çekmiştik. Bunu sizinle paylaşıyorum. Kral koltuğu dediğimiz kısmın arkasında bir oda olduğunu söylemişsiniz. O kısımla alakalı detaylı bir fotoğraf çektik mi bakacağım. Elimizdeki fotoğraf ve videoları buraya atacağım. Çok yeterli değilse gerekirse tekrar gidip güzel bir çekim yapacağım.
@Kader25
@TRUVA
@Roni
@OKLiT
Bu video hakkında ne düşünüyorsunuz ? Uzaktan resimleri yukarıda mevcut. Doğal olmadığını düşünüyoruz. Boyun altını kazıdığımız zaman horosan harcı gibi bir şey mevcuttu. Sadece toprak değildi. Bir katman toprak, bir katman küçük kaya parçası gibiydi. Her defasında inşallah bundan sonrası topraktır dedik ama yine altından küçük kaya parçaları falan çıktı. Sırf toprak olmadığı için rahat bir şekilde kazamadık.

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
@Kader25
@TRUVA
@Roni
@OKLiT
Bu video hakkında ne düşünüyorsunuz ? Uzaktan resimleri yukarıda mevcut. Doğal olmadığını düşünüyoruz. Boyun altını kazıdığımız zaman horosan harcı gibi bir şey mevcuttu. Sadece toprak değildi. Bir katman toprak, bir katman küçük kaya parçası gibiydi. Her defasında inşallah bundan sonrası topraktır dedik ama yine altından küçük kaya parçaları falan çıktı. Sırf toprak olmadığı için rahat bir şekilde kazamadık.
Tamam doğru normal değil ama sizin bu kaya dibinde bir işiniz yok. Zaman kaybıdır bu. Gerekeni anlatmıştım zaten.