Kaplumbağa mı ? Fikirlerinizi merak ediyorum. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Kaplumbağa mı ? Fikirlerinizi merak ediyorum.

TRUVA

Admin
kardeşim çektiğin video koltuğa oturunca karşıda yada hafif çaprazda bakış istikametinde olan yer gibi görünüyor ve orası derenin çatalındaki kayadır. Orada mezarı vardır. Malzeme koltuğun arka kısmındadir. Koltuğun arka sırtını dayadığın yerin üzerinde kanallar var.sana arkaya git diye yön vermiş. söylediğim mesafedeki alan hedefindir.Başka yerde arama.

Aslandelisoy

Kullanıcı
kardeşim çektiğin video koltuğa oturunca karşıda yada hafif çaprazda bakış istikametinde olan yer gibi görünüyor ve orası derenin çatalındaki kayadır. Orada mezarı vardır. Malzeme koltuğun arka kısmındadir. Koltuğun arka sırtını dayadığın yerin üzerinde kanallar var.sana arkaya git diye yön vermiş. söylediğim mesafedeki alan hedefindir.Başka yerde arama.
Tamamdır teşekkürler hocam. Dediğinizi dinleyeceğim. Gidişimde özellikle orada arama yapacağım. Sizin bilginize dayanarak soruyorum. Kayda değer bir şeyler var mıdır sizce ? Odadan bahsettiğinize göre güzel şeyler çıkabilir diye düşünüyorum fakat daha önce hiç böyle bir şeye rastlamadığım için ne çıkar çıkmaz bilemiyorum.

TRUVA

Admin
Tamamdır teşekkürler hocam. Dediğinizi dinleyeceğim. Gidişimde özellikle orada arama yapacağım. Sizin bilginize dayanarak soruyorum. Kayda değer bir şeyler var mıdır sizce ? Odadan bahsettiğinize göre güzel şeyler çıkabilir diye düşünüyorum fakat daha önce hiç böyle bir şeye rastlamadığım için ne çıkar çıkmaz bilemiyorum
Zaman soygunu yemediyse kayda değer şey var demektir. Boş yere vebale girmek istemem bu ramazan gününde. Varki sana hedef gösteriyorum. Gerekli inceleme ve testleri yaparsın.

Aslandelisoy

Kullanıcı
Koltuğun arka tarafında en fazla 11 metre uzaginda bir oda olması lazım.
Fotoğraf varsa o alanın yukleyiniz, o bölgeyi görmekte yarar var.

Ayrıca o koltuğa oturunca sol çaprazda üçgen bir kaya olması lazım. O kaya duruyorsa 1.80 metreye kadar kontrol ediniz. 80 cm. toprağı alıp dedektor tutun. Sinyal varsa devam. Yoksa önceden alınmıştır.

Ekli dosyalar

• IMG-20240212-WA0033(1).jpg
    IMG-20240212-WA0033(1).jpg
    216.8 KB · Görüntüleme: 13
  • IMG-20240212-WA0041.jpg
    IMG-20240212-WA0041.jpg
    97 KB · Görüntüleme: 13

Aslandelisoy

Kullanıcı
Bizimkiler arka taraflarında böyle bir şey çekmiş. Daha bir şey çıkarsa atarım. Ama o bölgeye tekrar uğrayacağım ve özellikle koltuğun arkasını fotoğraflandıracağım. Yorumlarınız için teşekkür ederim.

KOMAGENE

Vip Üye
resimleme ve video çekimi yetersiz net bildiğim kaplumbağa değil
koltukmu? resim tek kare ve belli olmuyor eğer koltuksa ustalar yorumlamış ama yeni resimler gelirse ek birşeyler söyleriz
vajinaysa penisi bulmak gerek
ama orası boş biryer değil iyi bir sunum işi aydınlatır