kaplumbağa mı? | Define işaretleri ve anlamları

kaplumbağa mı?

hamzadan

Kullanıcı
Hayırlı akşamlar kardeşler,ustalar;Resimleri başka bir siteyede attım,yorumlarınızı birleştirip 15 tatilde gidip araştırmayı düşünüyorum.Yadımlarınızı esirgrmezsiniz inşallah.Allah'ın cc. selamı,selameti üstünüze, üstümüze olsun.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
Cevap: kaplumbağa mı?

at bakalım ordan bir 20 lik de,,, bakalım senin de fal caazına hamzadan kardeşşş. ;)

neyse halin çıksın falın göz kırp

merhaba arkadaşım. on beş tatilde bu işaretlediklerime dikkatlice bak bakalım. bir de kaplumbaganın sırtına bir bak. sırtında bir işaret bulman gerekiyor. diğer i,şaretlerde bir kurt bir yılan bir oturan adam belki kucağında bir de çocuk. daha detaylı resimler gerekiyor.

ayrıca baktığı yönde de kapalı yada açık mağara veya mahzenler olması gerekiyor. (baktığı yön =yön verici başka işaret bulamazsan geçerli). bu kaplumbaga dere çatalına çok yakınlarda olması gerekiyor. belki de dere çatalına bakıyor? neyse hadi biraz da sen anlat...

drapeta

Kullanıcı

SLM gerçekten güzel bir yer.. okadar çokki işaret insanın kayıtlı biyermi diyede aklına geliyor.. harbici ustam çözmüş gibi ..))

hamzadan

Kullanıcı

Merhaba;Harbici ustama ve drapeta kardeşime çok teşekkür ederim.Vaktinizi ayırdınız.Allah cc. razı olsun.İncelemeye gittiğimde bu ve 1-2 konu daha var tekrar başınızı ağrıtırım.Hakkınızı helel edin.Selam ile...

cantar

Vip Üye

sağ üst köşedeki diyorsan soruyorsan evet kaplumbağa aşağıda kuşu ve diğer yerleri arkadaşlarımız dostlarımız işaretlemiş gerisi sana kalmış..
ben olsaydım ne yapardım diye düşünmek bulmak sana kalmış...

hamzadan

Kullanıcı

Teşekkür ederim Rabbim kolaylıklar ihsan etsin.Selam ile....

MaRCuSS

Yasaklı
Yasaklı

Tepedekı D kısım magara acılmısmı,burda acılmıs oda mezar gormedınmı,kaya mezarına benzıyor.