Kaplumbağa Ve kurbağa karşılıklı

SiyahBeyaz

Renksiz arkadaş
Kullanıcı
Kaplumbağanın sağından kurbağanın solundan dereye inip dereden aşşa takribi150 metre gittigimiz de dere çatallaşiyor yani diğer bir dere yatağı ile birleşiyor. Tam birleştikleri kısımda birleşen derenin kenar kısmında şurası dikkatimi çekti.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-11-11-23-41-11-835_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2023-11-11-23-41-11-835_com.whatsapp.jpg
    450.9 KB · Görüntüleme: 8

TRUVA

Admin
Kaplumbağanın sağından kurbağanın solundan dereye inip dereden aşşa takribi150 metre gittigimiz de dere çatallaşiyor yani diğer bir dere yatağı ile birleşiyor. Tam birleştikleri kısımda birleşen derenin kenar kısmında şurası dikkatimi çekti.
Konuyu detaylı inceliyorum. Dere çatalı ve derenin karsisi da önemli. Gözüme çarpan birşeyler var. Detayları yazacam

oymak beyi

Kullanıcı
cok guzel bir mekan. sanırım burda cihazdan cok tecrube lazım. kayalari iyi okumak sonuca goturecek gibi duruyor. ben olsam fotograflarda gördüğüm kadarıyla son fotografta ortada bir gözü açık gözü kapali siluet i dikkate alır açık göz istikametinde son nokta olarak cihaz kullanırdım.. tabi fotoğrafta gördüğüm bu gerçek arazide alakasi bile olmayabilir. kolay gelsin ustam

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Ve aleyküm selam verahmetulahi ve berakatuhu
@SiyahBeyaz arkadaşım bu kaplumba büyük Bir magaradan bahsediyor öyle olunca bölgeye ya ilk kar yağarken veya bahar ayinda iyi bir gözlem ile bizim meşhur botanikçi @Roni ustamin istediği yilandili otunu gõzlemliyeceksiniz
Son fotoğrada sanki o kayaların üzerinden su akmış yani selale buyuk bir ihtimal ile burası ile baglantili derede set yapan yer burası mıdır yoksa başka varmidir degisik bir toprak taş yapısı olan yeri gozlemleme sansin oldumu bir tur maden gibi
@TRUVA
ustam da son fotoraf ne dersin biraz dikkat çekici gibi şelale gibi ustamdan kaçmaz dürbün gibidir maşallah 🤣🤣

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Bu işi düşünce gelen renksiz arkadaşa yardım etmeyin, yardım için 10 gün her gün gelmesini şart koşun :) :p 🤣

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Resimde isim görünüyordu, isim kısmını kestim :)

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Bu işi düşünce gelen renksiz arkadaşa yardım etmeyin, yardım için 10 gün her gün gelmesini şart koşun :) :p 🤣
Şart koşmaya gerek yok zaten ustam arkadaş mekana geleli yarim saaten fazla oldu bi satir veya nokta virgül bi cevap yazacak diye merakla bekliyiruzki biraz daha ekleme yapalim diye ne kadar ekmek o kadar köfte bu kaplubaganin birde mezarı olacak daha ona gelemedik birde kasasi elbette hic merak etmiyor zaten bölgeye hakim olmasi gerekiyor son resim zaten kendisi çekmemiş arkadaşı çekmiş ne diyelim fazla naz asik usandirir 🤣🤣🤣

Moderatör tarafında düzenlendi:

SiyahBeyaz

Renksiz arkadaş
Kullanıcı
cok guzel bir mekan. sanırım burda cihazdan cok tecrube lazım. kayalari iyi okumak sonuca goturecek gibi duruyor. ben olsam fotograflarda gördüğüm kadarıyla son fotografta ortada bir gözü açık gözü kapali siluet i dikkate alır açık göz istikametinde son nokta olarak cihaz kullanırdım.. tabi fotoğrafta gördüğüm bu gerçek arazide alakasi bile olmayabilir. kolay gelsin ustam
Ustam resim aldatıyor. Yinede gördükleriniz bizim için önemli.