Kaleli21

Kullanıcı
Şu bidonu göreydik iyiydi eminim ki cereyanla çay demliyorsun 😂
Kardaş bunlar ihtiyarlamış küçük su şişesini bidon olarak görüyor kesin😂 bence sende dene doldur şişeyi at ateşin üstüne. Kaynadımı su çayını at kapağını kapat demlensin. Dadına doyamazsın hey kurbane huda o ne lezzet 😂

Kaleli21

Kullanıcı
Çayı içince kafam hoş oluyor bu defa düşüyorum değerli bir kardeşimin ricası ile brifing verilecek ülkelerin petrol ve doğalgaz rezervlerini bulmaya. Kazakistan yerleri teyitlendi onaylandı. Sırada libya var orda da teyitlendi gibi. Eğer kabul ederlerse çok güzel olacak. Ülkemde bulduklarım elazığ bingöl diyarbakır bölgesinde bulduklarım musul kerkükten fazla. Amma ülkede kadir kıymet bilen yok. Biride demedi gel kardeşim bu tarafa bakalım ne becerin var diye soran olmadı. Çubuk sarkaçla değil artık çıplak elle buluyorum. Can sağ olsun sizler sağolun. En başta vatan sağolun. RABBİM e şükürler olsun hamdolsun.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Çay var çaaay...

Bol kepçe çay ocağından selamlar sevgiler...
Bu gün açılışa özel,
Dostlarıma bi teneke çay demledim...
İçmek isyeyen uzatsın tabağını...
Bu gün para almıyorum lolloş...

Kaleli21

Kullanıcı
Bidonda kalmadımı 😂
Kardaş burdaki ihtiyarların değişik fantazileri var. Bunlar fantazide sohbetteki MALBULANINDIR kardaşımıda geçtiler. Bunlar yakında füze rampalarında füzelerin başlıklarını söküp kartüşlerinde çaaaaaay var demezlerse şaşarım. Fazla takılma bunlara. Kara demlik başımızdan fazla 😂bırrrrrrrrrrr gorktuuummmmmmm

Kaleli21

Kullanıcı
Geçen bahsettim çıplak elle tesbit ediyorum diye bazıları burun kıvırdı belkide. Kazakistan ve libya petrol ve doğalgaz rezervlerini buldum bu konuda yurtdışına gidip gelen bir kardeşim de bu yerleri teyit etti hamdolsun. Geçen gün batman beşiri çakıllıda petrol haberini okudum orda çalışma yaptım. Batmanda 9 petrol 9 dogalgaz tesbit ettim. Hemde değerli sahalar. Bu çalışma yapılan beşiri çakıllıda petrol yeri tesbitlerim içinde 4. Büyük olan saha. Çünkü vücut hareketleri ile çok ve az olana bakıyorum. Gerçekten insan vücudu en güzel makine fakat kadrini kıymetini bilmiyoruz.
Sarı olanlar petrol sahası. Batmanda kazmayı vursan petrol çıkar misali bir hal var.

Ekli dosyalar

• IMG-20220823-WA0006.jpg
    IMG-20220823-WA0006.jpg
    616.7 KB · Görüntüleme: 2
Son düzenleme:

Kaleli21

Kullanıcı
Bu program surfer fakat öyle yıllarca deli dana gibi koşturduğumuz define için değil bu program. Sadece yeraltı yapıları su maden petrol doğalgaz sahalarını bulma konusunda çok güzel bir program bu. 3-5-10-20-30 km lik bir alanda çalışmalar yapma imkanı var. Derinlik sonsuz yeraltı katmanı olarak. Zaten bulunan petrol doğalgaz sahaları 800-1000-1500 mt lerde. Surferde define harici ne ararsan var yok yok. Yeterki doğru data ve filtreleri uygula. İşte böyle. Bakalım artık hakkımızda hayırlısı. Bu vatana bu millete bu ümmete hizmet etmek gururdur. Fakat sesimizi kimseye duyuramadık bir türlü. Artık bir bardak çay ısmarlarsınız bu yetim kardeşinize 😂 yoksa petrolünüzü doğalgazınızı keserim ona göre 😣

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Bu program surfer fakat öyle yıllarca deli dana gibi koşturduğumuz define için değil bu program. Sadece yeraltı yapıları su maden petrol doğalgaz sahalarını bulma konusunda çok güzel bir program bu. 3-5-10-20-30 km lik bir alanda çalışmalar yapma imkanı var. Derinlik sonsuz yeraltı katmanı olarak. Zaten bulunan petrol doğalgaz sahaları 800-1000-1500 mt lerde. Surferde define harici ne ararsan var yok yok. Yeterki doğru data ve filtreleri uygula. İşte böyle. Bakalım artık hakkımızda hayırlısı. Bu vatana bu millete bu ümmete hizmet etmek gururdur. Fakat sesimizi kimseye duyuramadık bir türlü. Artık bir bardak çay ısmarlarsınız bu yetim kardeşinize 😂 yoksa petrolünüzü doğalgazınızı keserim ona göre 😣
Kardeş bir teneke çay sana kurban olsun...
Tabağı boş ver buyur kep eyle iç... 💙👍