KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 274 | Define işaretleri ve anlamları

balkaya34

Kullanıcı
Iki tane kırtlama ile sana 10 demlik yetmez .
Selam usdam ,,
Bizde , Çay Keklik burnu gibi olmuş derler , Kınalı kekligin burnu hoş bir kırmızı olurda ondan dolayı keklik burnu gibi olmuş derler ,, Tavşan kanı gibi olmuş !! bu nasıl bir renk acaba ?
🤔🤔

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Selam usdam ,,
Bizde , Çay Keklik burnu gibi olmuş derler , Kınalı kekligin burnu hoş bir kırmızı olurda ondan dolayı keklik burnu gibi olmuş derler ,, Tavşan kanı gibi olmuş !! bu nasıl bir renk acaba ?
🤔🤔
🤔Yine cımbızla seçmişin senin yörende keklik burnu derler benim yöremde tavşan kanı derler bunda şaşıracak bir durum yok ben senin karın ağrını biliyorum ama susma hakkı bizde kalsın

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
@Deli Fırat abem @A21MEDLi mamostemle görüştüm dedi belki akşam gelirim delinin çayını içerim. Dedi hala çay yapıyor mu dedim o olmasa çaysızlıktan ölürüz . Közü harla ağır misafir var abe 😂😂😂😂

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
@Deli Fırat abem @A21MEDLi mamostemle görüştüm dedi belki akşam gelirim delinin çayını içerim. Dedi hala çay yapıyor mu dedim o olmasa çaysızlıktan ölürüz . Közü harla ağır misafir var abe 😂😂😂😂
Baş göz üstüne kıymetli abim gelsin daş kababı yapacam üstüne çay demlik demlik öyle bidon çayı değil 😂

balkaya34

Kullanıcı
🤔Yine cımbızla seçmişin senin yörende keklik burnu derler benim yöremde tavşan kanı derler bunda şaşıracak bir durum yok ben senin karın ağrını biliyorum ama susma hakkı bizde kalsın
Yinede ALLAH razı olsun , Susmayı becerdiniz ,, buda büyüklükdür ,, en iyisi , Siz Tavşan kanına, Biz keklik burnuna devam edelim öyleyse , Degerli usdam , 😀😀