KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 286 | Define işaretleri ve anlamları

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
@GÜLBAHÇELi ustamız nerelerde 🤔 sakın yine ev taşıyorum deme 😂 bu sefer evleri ataşa vereceğim 😂😂😂
ağzından yel alsın daha bir ay oldu taşınalı bazen araziye çıkıyoz geç geliyoruz yorgun argın yatıp dinleniyorum onun için uğrayamıyorum bazende canım istemiyor eskisi kadar şevkim kalmadı ondan gurban genede duramam arada bir yoklarım ne var ne yok diye idare edin artıkın 🫖

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
ağzından yel alsın daha bir ay oldu taşınalı bazen araziye çıkıyoz geç geliyoruz yorgun argın yatıp dinleniyorum onun için uğrayamıyorum bazende canım istemiyor eskisi kadar şevkim kalmadı ondan gurban genede duramam arada bir yoklarım ne var ne yok diye idare edin artıkın 🫖
Hayırlısı inşallah 👍 sen iyisin ya gerisi hikaye hiçbirimiz de eski tad yok yaşlandık be ustam benim ak sakallı mı görenler dede diyor ağ malamıne mane heyfamine 😂

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Eyvallah gardaşım bende yorgunum üstelik beyin yorgunluğu daha beter
Doğrudur abe heyran vallahi inanırım. Bugün aynı durumdayım. Halimi sen biliyorsun bu halde bazı yerlere gitmek zorunda kaldım. Hatır büyük olunca katır yüke dayanırmış. Bizimde o mesele oldu. Nasılda gafil avlanıpta çaydanlığı yanıma almadım. Aklıma şaşarım. 😔

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Gardaş hafta sonu halka işareti olan bölgede gidecem seninde fikirlerini alayım