KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 340 | Define işaretleri ve anlamları

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
@Roni sen needersin iyisindir inşallah
ALLAH razı olsun abi. Hamdolsun. Bir kaç gündür istanbuldan yeni geldim. Bir iş üzereyim. Geldiğimden beri dağagit gel git gel yapıyorum. Vallahi bugün öyle bir yere gittim hem mest oldum hem aşık oldum. Diğer yandan da izinli bir kazıya girdim oraya başlayacam nasipse işlemlerin bitmesini bekliyorum. Kepçe izni vs gerekiyor. Bir veya iki ağaç devrilebilir o yüzden oda işlem öncesi tutanağa tabi olacak sanırım. Onun dışında hamdolsun iyiyim abe heyran sen nasılsın? Daha eve şimdi geldim çay içecem çay bitti 😂

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
ALLAH razı olsun abi. Hamdolsun. Bir kaç gündür istanbuldan yeni geldim. Bir iş üzereyim. Geldiğimden beri dağagit gel git gel yapıyorum. Vallahi bugün öyle bir yere gittim hem mest oldum hem aşık oldum. Diğer yandan da izinli bir kazıya girdim oraya başlayacam nasipse işlemlerin bitmesini bekliyorum. Kepçe izni vs gerekiyor. Bir veya iki ağaç devrilebilir o yüzden oda işlem öncesi tutanağa tabi olacak sanırım. Onun dışında hamdolsun iyiyim abe heyran sen nasılsın? Daha eve şimdi geldim çay içecem çay bitti 😂
Rabbim yâr ve yardımcınız olsun gardaşım iyi olda gerisi gelir sadece Zaman işi

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Rabbim yâr ve yardımcınız olsun gardaşım iyi olda gerisi gelir sadece Zaman işi
Âmin abe ALLAH razı olsun İnş’ALLAH. Sen iyi ol bende iyiyim biizniALLAH. Anlımın akıyla bunuda vereyim de gerisi kolay. Üç iş aldım üçüde izinli ama bu ilki OGM ile uğraştıracak. Kafam kaçgündür onda vallahi

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Roni ustam resmi kazılarda ÇED raporu istedilermi
Hayır ustam buna ÇED istenmiyor. Çünkü herhangi bir proje veya evrensel katkı veya atık olmadığı için. Bize biraz uzak. Bizden OGM için vasıflı alana 400 metre tabii olduğundan tutanak isteniyor. Ogm kuralları tak kuralından daha katıdır. Hiç denk geldiniz mi bilmem ama. Bu belki 20 oldu ogm ile çaylaşıyoruz 🙂🙂🙂

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Âmin abe ALLAH razı olsun İnş’ALLAH. Sen iyi ol bende iyiyim biizniALLAH. Anlımın akıyla bunuda vereyim de gerisi kolay. Üç iş aldım üçüde izinli ama bu ilki OGM ile uğraştıracak. Kafam kaçgündür onda vallahi
Gardaşım herşey olacağına varır kafaya takma hakkında hayırlısı olsun inşallah