KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 46 | Define işaretleri ve anlamları

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
yokluğun belli ediyor Ustam, Sensiz Çayın da, Çubuğun da tadı olmaz ki.
Eyvallah ustam
Mesai saatimiz yoğun
Sonrasında ise
Özel işlerim var
Fazla uzatmadan yetişirim ustam
Duanızı muhabbetinizi eksik etmeyin inşaallah

Rabbimin güzel gülleri eksik olmasın çevrenizde
Muhabbet ve dua ile vesselam

El-Ensari

Kullanıcı
Eyvallah ustam
Mesai saatimiz yoğun
Sonrasında ise
Özel işlerim var
Fazla uzatmadan yetişirim ustam
Duanızı muhabbetinizi eksik etmeyin inşaallah

Rabbimin güzel gülleri eksik olmasın çevrenizde
Muhabbet ve dua ile vesselam
Rabbim kolaylıklar versin Ustam, Dünya meşakkatine şu sıcak havalar da eklenince,beden fazlasıyla yorgun düşüyor.
Dualar müşterektir, Selam ve Muhabbetle.
Geceniz mübarek olsun inşaallah.

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
La gardaş bu mekanın renglileri nerelerde toptan arazimi oldunuz niye mekanı boş bırakırsınız kızıyım mı bari nöbetçi amir bırakın sırayla 😂

El-Ensari

Kullanıcı
La gardaş bu mekanın renglileri nerelerde toptan arazimi oldunuz niye mekanı boş bırakırsınız kızıyım mı bari nöbetçi amir bırakın sırayla 😂
Ustam, bizede taş attin herhalde🙂
ne yapalım, asıl olması gerekenler olmayınca bizde meydanı boş bulduk,yazıp çiziyoruz işte. ama anlaşılan herkes sırtını @BulursamKader25 Ustama vermiş.
sağolsun, imdat desek hemen yetişiyor.
Selam ve Muhabbetle kalın inşaallah.

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Ustam, bizede taş attin herhalde🙂
ne yapalım, asıl olması gerekenler olmayınca bizde meydanı boş bulduk,yazıp çiziyoruz işte. ama anlaşılan herkes sırtını @BulursamKader25 Ustama vermiş.
sağolsun, imdat desek hemen yetişiyor.
Selam ve Muhabbetle kalın inşaallah.
Etme gardaşım beni az tanıdıysan ben taşı direk atarım ben sizin çıragınız bile olamam bütün ustaların hatta aceminin yorumları bile şahsım için çok kıymetlidir baş tacısın gardaş 🌹

El-Ensari

Kullanıcı
Etme gardaşım beni az tanıdıysan ben taşı direk atarım ben sizin çıragınız bile olamam bütün ustaların hatta aceminin yorumları bile şahsım için çok kıymetlidir baş tacısın gardaş 🌹
Estağfirullah Ustam, ne haddimize.
Ama sizin gönül diliniz, nezaketiniz ve çay muhabbetiniz, her güzellikten de güzeldir.
Adına Deli demişsin amma , Veliliğin cevheri sözlerinize yansıyor. Rabbim o güzel gönlünüzden, güzellikleri eksik etmesin inşaallah 🙂🙂

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Estağfirullah Ustam, ne haddimize.
Ama sizin gönül diliniz, nezaketiniz ve çay muhabbetiniz, her güzellikten de güzeldir.
Adına Deli demişsin amma , Veliliğin cevheri sözlerinize yansıyor. Rabbim o güzel gönlünüzden, güzellikleri eksik etmesin inşaallah 🙂🙂
Eyvallah kıymetli gardaşım kalbi güzel olan sensin 🌹bu arada renglilerden bir haber yok halen 😂