KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 7 | Define işaretleri ve anlamları

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Ogleye dogru anlasilir da,
Eski krizlere pek benzemiyor.
Bununla da bizi yikamazlarsa daha da yikamazlar biiznillah.
Bence biz yilmayacagiz.
Diz ustu dussek de hemen kalkip,
Uzerimizi silkeleyip yurumeye sonra da kosmaya baslariz gibi :)
İnadına ayaktayız Bana biraz akıl ver kıymetli abim ne edeyim veya senin planın nedir mümkün ise özele yaz

Kader25

Admin
İnadına ayaktayız Bana biraz akıl ver kıymetli abim ne edeyim veya senin planın nedir mümkün ise özele yaz
Yarin birsey yapilmaz.
Beklenecek.
Altin ve gumusde bekleyenler kazanmaya baslayacak, kendileri icin iyi olsa da memleket icin bir durum degil. Ben sevinsem cogunluk uzulse neye yarar.

Ekonomi yonetimi, yeni MB baskani ve bankalar dun uzun bir toplanti yapmisti. El ele vermeye karar verdilerse cabuk duzelir. Anlasamadilarsa iş zor.

Berat Beyin uygulamalarina donuyorlar anlasilan bu. Yani Dusuk Faiz Yuksek Kur.
Yakinda politika faizi dusurulmeye baslanir kademeli olarak.

Doviz borcu olmayana birsey olmaz.
Devletede birsey olmaz.
Olan kucuk esnafa ve dovize bagli calisana olur. Bazilari cok sevinir bu duruma bazilari da cok uzulur.

Elinde, deposunda mal olana kazanir.
Ne kadar zam gelir yarinki hareketlerden belli olur.

Yapilacak en buyuk yanlis;
Kredi cekip emtiaya vd. yatirim yapmak olur.
Bu memleketin gordugu en buyuk kriz 5 Nisan kriziydi. Doviz bir gecede %100 deger kazanmisti. Simdi boyle olmaz. MB dolar yoksa da altin dolu. Berat Bey dolari satip 2 milyar dolar kazanaraktan hepsine altin aldirmisti.
Bakalim yarin neler olacak.

Temele demisler ki, benzine zam geldi.
Onemli degil demis, ben hep 20 liralik alirim. :))
Parasi olmayana birsey olmaz krizlerde. Zaten yok, neyi kaybedecek. Sadece isini kaybetmesin yeter. Karnini doyurmaya calisiyordu, yine aynisini yapacak. Kriz parasi olana bela olur.
Allah cc herkesi gordugunden geri koymasin. Amin.

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Yarin birsey yapilmaz.
Beklenecek.
Altin ve gumusde bekleyenler kazanmaya baslayacak, kendileri icin iyi olsa da memleket icin bir durum degil. Ben sevinsem cogunluk uzulse neye yarar.

Ekonomi yonetimi, yeni MB baskani ve bankalar dun uzun bir toplanti yapmisti. El ele vermeye karar verdilerse cabuk duzelir. Anlasamadilarsa iş zor.

Berat Beyin uygulamalarina donuyorlar anlasilan bu. Yani Dusuk Faiz Yuksek Kur.
Yakinda politika faizi dusurulmeye baslanir kademeli olarak.

Doviz borcu olmayana birsey olmaz.
Devletede birsey olmaz.
Olan kucuk esnafa ve dovize bagli calisana olur. Bazilari cok sevinir bu duruma bazilari da cok uzulur.

Elinde, deposunda mal olana kazanir.
Ne kadar zam gelir yarinki hareketlerden belli olur.

Yapilacak en buyuk yanlis;
Kredi cekip emtiaya vd. yatirim yapmak olur.
Bu memleketin gordugu en buyuk kriz 5 Nisan kriziydi. Doviz bir gecede %100 deger kazanmisti. Simdi boyle olmaz. MB dolar yoksa da altin dolu. Berat Bey dolari satip 2 milyar dolar kazanaraktan hepsine altin aldirmisti.
Bakalim yarin neler olacak.

Temele demisler ki, benzine zam geldi.
Onemli degil demis, ben hep 20 liralik alirim. :))
Parasi olmayana birsey olmaz krizlerde. Zaten yok, neyi kaybedecek. Sadece isini kaybetmesin yeter. Karnini doyurmaya calisiyordu, yine aynisini yapacak. Kriz parasi olana bela olur.
Allah cc herkesi gordugunden geri koymasin. Amin.
Allah bu milletin yardımcısı olsun her şeklde bir kesime yarayacak onlar içinde vatan toprak millet hiç önemli değil celblerine bakarlar Rabbim yanlarına kuymasın inşallah

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Uyku tutmadı Bir çay demliyem dedim fırcayı yedik gecenin üçü ne çayı diye bir sesle irkildim 😂 takip ediliyorum yok o değilde arkadan sessizce yaklaşıp birden bağırıyor ya benim sebebim olacak bir gün😂😂 neyse çaylarrr

Ekli dosyalar

• F6A2F7F3-1151-4783-A64B-B45BC3DE3678.jpeg
    F6A2F7F3-1151-4783-A64B-B45BC3DE3678.jpeg
    29.2 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme: