KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 71 | Define işaretleri ve anlamları

A21MEDLi

Admin
S.à. ah ahhh O zamanlar pekmezı bayanlar leğenin içende ayaklarına yaparlardida bende yemeğe doyamazdim.ondan sonra 1 dönüm bağı caparlardim. 😁 😍 😀şimdi ise kulak duymaz..göz görmez. Oldu.saygılar
Aleyküm selam sayın ustam..benim bağda sevdiğim ve unutamadığım tek şey bir elimde yağlı,soğanlı,baharatlı tandır ekmeği..diğer elimde salkım üzüm...😍😍
bu iki lezzeti bir arada halla unutamam...
sayın ustam bizim üzümle sizin yörenin üzüm arasında dağlar kadar tad fark var
bizim bağda çıkan bal gibi şire üzümler....sizin bağdaki renksiz tadsız üzüme 10 çeker.😂

TEVFiK

Vip Üye
Aleyküm selam sayın ustam..benim bağda sevdiğim ve unutamadığım tek şey bir elimde yağlı,soğanlı,baharatlı tandır ekmeği..diğer elimde salkım üzüm...😍😍
bu iki lezzeti bir arada halla unutamam...
sayın ustam bizim üzümle sizin yörenin üzüm arasında dağlar kadar tad fark var
bizim bağda çıkan bal gibi şire üzümler....sizin bağdaki renksiz tadsız üzüme 10 çeker.😂
Anaaaa Sayın ustam O zaman sizin oradaki uzumlerden çok güzel pekmez çıkar. Allahhh. . bu yazıyı yazarken bile ağzım sulandi her neyse nasip olursa seneye fazla değil 1 traktör remorku dolusu kadar alayım bariiii:rolleyes: bana ancak yeterde 😍 saygilarimla.