KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 199 | Define işaretleri ve anlamları

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Cansın gardaşım bu hafta biraz yoğun olacam belki arada bir selâm verip çıkarım kendinize iyi bakın Allah'a emanetsiniz gönül dostlarına selâm olsun 🌹
Abe sen nafakamızı yolla bizi nafakasız bırakma biz seni idare ederiz biizniALLAH. 😂😂😂
Şaka bi yana Kendine mukaid ol abi. Kendini çok fazla da saklama. Selamette kal her daim abe. 🙂🤲

A21MEDLi

Admin
1 tane yak ustam
2 fırt çek.
Soran olursa icmisligimiz var, tecrubeliyiz dersin. 😀
Sağol ustam benden uzak olsun o kadar Nefret ediyorum,heleki kış aylarında kahveye çok mecbur olmazsam gitmiyorum,kahvenin tüm dumani kazağıma siniyor,evde o kazaği bogazımdan çıkarirken,O koku ıığğhhh :)
Sizler bu sigaranın neyini seviyorsunuz,bi türlü anlamadım. 🤔 🤣

A21MEDLi

Admin
1 tane yak ustam
2 fırt çek.
Soran olursa icmisligimiz var, tecrubeliyiz dersin. 😀
hee bu dediğini askerde gördüm.acemi birliğine ilk gittiğimde yazıcının odasında kuyuruk olurken,assubay tarafından durup dururken sebepsiz yere sıra dayağı yedik,soran olursa, askere gittimde dayak yemedim demeyesiniz diye..bu Tokatı yediniz.. 🤣

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
hee bu dediğini askerde gördüm.acemi birliğine ilk gittiğimde yazıcının odasında kuyuruk olurken,assubay tarafından durup dururken sebepsiz yere sıra dayağı yedik,soran olursa, askere gittimde dayak yemedim demeyesiniz diye..bu Tokatı yediniz.. 🤣
Şu bizim askerlik anılarına dönsek fena olmayacak sanki...🤔