Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Etme bozkurtum...
Her yahudinin kral olarak doğduğu inancını yansıtan,siyon tacını simgeler...
Sakın ha.!!
Allahın izni ile buralardayız ustam. satmak matmak bize göre şeyler değil. bırakmak istersem usulunce sizlere teklif ediyorum zaten. bedelsiz biliyorsunuz.

hayırlı cumalar cümleten

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Allahın izni ile buralardayız ustam. satmak matmak bize göre şeyler değil. bırakmak istersem usulunce sizlere teklif ediyorum zaten. bedelsiz biliyorsun
Sen usulünce teklif ediyorsun biz de usulünce red ediyoruz :) Hepimizin dünya meşakkatleri var, bazan buraya uğrayamıyoruz ama gönüller bir olunca ayrılık, gayrılık olmuyor.

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Oyoyoy 😂 la baboşlar bizimkisi Latife idi köyü satarım tarzında bakıyorum nerdeyse olay başka yerlere çekilecek ciddiyed kokmaya başladı cevaplar kara mizahlara dönüşmeye başladı bizede artık şaka latife ve mizahlı alıntılar cevaplar yasak artık

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
sattığımız zaman haberiniz olur ustam. :D
aman gurban burasıda d.ruhuna dönmesin oranın sahibide parasız devrediyim size dedi alan olmadı satmak zorunda kaldı ilginemediği için alan kişi 2 hafta geçmeden başkasına sattı alan kişide define formunu haber sitesine çevirdi o kadar emek çaba boşa gitti sen bari satarsan bu işlerle uğraşan birine satki site amacından çıkıp başka formlara dönüşüp bukadar emek boşa gitmesin gelip gittiğimiz bir bura kaldı burada giderse diyer birkaç site var oralardada işimiz olmaz ortada kalır bu işlerden el etek çekeriz sohbet bile edecek dost kalmaz satmak yok deyip bir gece ansızın satıp getme :oops: 😁(keyif)öyle bir şaka yapma burdakilere o_O yanlış anlaşılmasın şimdi kıymeti bilinmez belki elden gidince anlaşılıyor onun için buraya sahip çıkın beylerrrr sonra bir boşluğa düşmüş gibi hissedersiniz benden söylemesi selametle 🌹(Allah1 c.c)🤲