KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 920 | Define işaretleri ve anlamları

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Bu tip kullanıcılar için can sıkmaya gerek yok. Prosedür belli :)

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Yahu @OKLiT ustam nerelerde 🤔
Gündüz ve akşam her daim buralarda gece geç saatlerde olmuyor diye sitem etme gece kuşları olamıyoruz idare et ustam @GÜLBAHÇELi ustamin dedigi dogru da eksiği var bide inşaat de çalışıyor arti bağ bahçe bostan araziye fırsat kalmıyor köylü olmak zor üretmek lazım tüketici değil bu garip 🤔🤔🤔

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Gündüz ve akşam her daim buralarda gece geç saatlerde olmuyor diye sitem etme gece kuşları olamıyoruz idare et ustam @GÜLBAHÇELi ustamin dedigi dogru da eksiği var bide inşaat de çalışıyor arti bağ bahçe bostan araziye fırsat kalmıyor köylü olmak zor üretmek lazım tüketici değil bu garip 🤔🤔🤔
Oklit abim sen veresiye defterine dikkat et başkada birşey istemem senden. Gelen delilere çayı iki katına satıyoruz unutma 😂😂😂😂

TRUVA

Admin
Oklit abim sen veresiye defterine dikkat başkada birşey istemem senden. Gelen delilere çayı iki katına satıyoruz unutma 😂😂😂😂
Dusmani uzakta aramayin . Biz aksama kadar calisalim. Gece 12 den sonra buraya zaman ayiralim. Ustune iki kati fiyatla cay icelim. Bu Roni bize dusman iyjce emin oldum. Deliyi deliden baskasi anlamaz.🤣🤣🤣

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Yahu deli derken demirbaş olan iki deliden değil deli gibi görünenlerden bahsetmiştim. Beni niye oka tutuyorsunuz. Tutacaksanız balıkçıyı tutun 😂😂😂😂