Kare Oyma Küçük

yasin1999

Kullanıcı

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
hafif ,tatlı akarlı bir arazi.

kayanın üst kısmından ,sonuna doğru tatlı bir meyildeki görünüme benzeyen bir arazi yapısı.
kayanın üzerinde,değindiğim bir kaç noktanın karşılıkları bu alan içinde ayrı noktalarda olacak. karenin küçük olması,özelliğini azaltmıyor.
sevgili yasin,elinde çok yerler mevcut... fotoğrafların kalitesini biraz yükseltebilsen, birde,kayanın duvar gibi yan yüzeyinde olanların,bakış istikametlerini,çaprazlarıyla birlikte bir kaç m. görülebilecek mesafede,
bu tarz üstte olanları ise,sağı ve solunu yine çaprazlarıyla birlikte görülecek tarzda çekimler alarak paylaşsan,hem bulguların verdiği hemde alan içindeki yerleri daha anlaşılır hale gelir.
bu resimde kayanın alt kısmına doğru bir yüksek nokta var. bunun yakından ve net görülmesi senin için çok önemli. sağ çapraza doğru,sanki bir burun uzanıyor. resim büyütünce tamamen bozuyor.senin için ulaşmaya çalıştığın bir değeri veren yer olmadığını bilebilirmisin.
sağlıcakla selametle.

yasin1999

Kullanıcı
anladıgım kadarıyla mezarlar arazinin meyllli yerini yapalıyomuş ama burda en meyilli yer kuzey ben kuzeyde hiç mezar duymadım rica etsem beni aydınlatırmısınız