Kare Oyma Ve Murç Izleriyle Yapılan Uzun Ince Bir Işleme Hemen Sagıda U Işaretine Benzeyen Bişeyvar | Define işaretleri ve anlamları

Kare Oyma Ve Murç Izleriyle Yapılan Uzun Ince Bir Işleme Hemen Sagıda U Işaretine Benzeyen Bişeyvar

denizlihorozu

Kullanıcı
kare oyma ve murç izleriyle yapılan uzun ince bir işleme hemen sagıda u işaretine benzeyen bişeyvar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Warning

Kullanıcı

denizlihorozu

Kullanıcı
utam girişi kaçmetre aşagıdadır yardımlarınız için teşekkür ederim

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
güzel kardeşim anket uygulamasını lütfen yapmayalım. hiç bir kazanım vermeyeceği gibi aksi etki yapabilir.
ben senin çizdiklerine biraz ekleme yaptım. bu görünen yüzey itina ile işlenmiş.
kaya mezarları mevcut. en üst noktada bile traşlanmış yer görünüyor. lakin yüzey en
üstten toprakla birleştiği kısım dahil görülebilecek bir fotolaman varsa paylaş. bu görüntüden giriş yerleri anlaşılmıyor.

tek kareye alamazsın ama sıralı çekimle bütünlük verebilirsin. sağlıcakla.

denizlihorozu

Kullanıcı
güzel kardeşim anket uygulamasını lütfen yapmayalım. hiç bir kazanım vermeyeceği gibi aksi etki yapabilir.
ben senin çizdiklerine biraz ekleme yaptım. bu görünen yüzey itina ile işlenmiş.
kaya mezarları mevcut. en üst noktada bile traşlanmış yer görünüyor. lakin yüzey en
üstten toprakla birleştiği kısım dahil görülebilecek bir fotolaman varsa paylaş. bu görüntüden giriş yerleri anlaşılmıyor.

tek kareye alamazsın ama sıralı çekimle bütünlük verebilirsin. sağlıcakla.