Kare Oyma Ve Murç Izleriyle Yapılan Uzun Ince Bir Işleme Hemen Sagıda U Işaretine Benzeyen Bişeyvar | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Kare Oyma Ve Murç Izleriyle Yapılan Uzun Ince Bir Işleme Hemen Sagıda U Işaretine Benzeyen Bişeyvar

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
merhaba,

bu resim ile başlayan ve davam eden resimler, bu konunun ilk sayfasındaki resimler ile aynı yermi yoksa farklı yerlermi,
farklı yerler ise, konu ıcınde konu acarak, kendinize zarar vermiş olursunuz. ustaların takıbı zor olur.
farklı ise konuyu ayırma işlemi yapıcam,
bunun ıcın konu başlığı belirtmenızi rica ederim.

denizlihorozu

Kullanıcı
merhaba, kusurabakmayın ustam bu resimler başka yerden sitede daha yeniyim konu başlıgı olarak sizin uygun gördügünüz bir yazı olabilir ilginiz için teşekkür ederim

bu resim ile başlayan ve davam eden resimler, bu konunun ilk sayfasındaki resimler ile aynı yermi yoksa farklı yerlermi,
farklı yerler ise, konu ıcınde konu acarak, kendinize zarar vermiş olursunuz. ustaların takıbı zor olur.
farklı ise konuyu ayırma işlemi yapıcam,
bunun ıcın konu başlığı belirtmenızi rica ederim.

cantar

Vip Üye

çevrede açılmış oda mezarlar ve yerde yüzey oyma mezarlar var papatya çiçekleride özel nasibiniz varsa açılmamış bir yerde siz bulabilirsiniz kaya
zerindek yuvarlak değirmen taşı döndürülmüş gibi yer kayanın altında boşluk oda olabilir.....benzer bir çok örneğini paylaştım kayayı yumurta gibi düşünün demiştim...hakkınızda hayırlısı.............

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
7oDWpa.jpg

Anlatılmaya çalışılan yeri işaretledim dairenin üzerinden boşluk testi yap,Ayrıca T ve daireyin arasını ölç daire yönünde adıma,vardığın yeride incele kayalık alansa fotoğrafın çek bakalım,Selametle

karanar

Kullanıcı

giriş tam da bu kayanın altında görünüyor. kalın çizdiğim yağmur olukları bunu teyid ediyor.