Kare Oyma

star50

Kullanıcı

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
5.resmin Kablumbağa'ya benziyor, kablumbağaların üzerinde ney nerde nasıl cevapları bulunuyor tavsiyem resmi büyüt cevaplarını göreceksin,ben işaretleyim dedim komple harita,işaretten kaya görünmez hale gelince vazgeçtim,şunu belirtim Mahzen ve odaların,vereceğiniz emeğinin karşılığı seni bekliyor

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Kıymetli kardeşim birinci bölümdeki resimleriniz zemin altı oda işareti der eğer o kare oyma açılmış bir kasa değilse boşluk çubukları burada size çok yardımcı olacaktır ikinci bölümde kayadaki kanalın ilerisinde ve gerisinde mezar olmalı kanal olarak yapıldıysa çünkü taşlar bayağı yıpranmış el işçiliği varmı yokmu belli değil moralini bozmak istemem mezar varsada fakir gibi görünüyor kolay gelsin...

cantar

Vip Üye
ZNz9Wa.jpg

topraktan yer yüzüne çıkan YILAN VE KAPLUMBAĞA
iki farklı işaret
işaretleriniz ve yeriniz güzel sanırım kayada bir kasa mevcut ama ersan kardeşim yerini noktalar...işçiliği zor ama güzel bir yer bence hakkınızda hayırlısı...

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Mavi yerlerde boşluk
Sarı sanduka tipi kaya mezarı olabilir.
Beyaz traşlanmış kaya hemen önünde yine boşluk uygularsan giriş olma ihtimali var.
Kırmızı ile belirttigim Cantar ustanın belirttiği kaplumbağa veya yılan kafası, daha çok kaplumbağa ya benzettim.
Allah kolaylık versin