Kare ve Bozkurt ustalara :) | Define işaretleri ve anlamları

Kare ve Bozkurt ustalara :)

wasp

Kullanıcı
69 merdivenle çıkılıyor merdivenlere ulaşmak ve çıkmak çok zor

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Cevap: Kare ve Bozkurt ustalara :)

toprağım valla benım gezmedıgım yerlerden gelıyor yerlerin,

bak burayla nekadarda benzer dimi ?

çete

Kullanıcı

selam. iki açılmışkaya mezarı ikide açılmamış yer gördüm yanılmıyorsam. bol şanslar arkadaşlar...

erzurumludefineci

Kullanıcı
Yasaklı

wasp

Kullanıcı

evet kardeşim daha önce fotoğraflayıp atmıştık yanına kadar gittin mi biz gitmemiştik açılmış yer tam nerede uzaktan çekilmiş fotoğrafta işaretler misin? birde çıkışı kolay mı zor mu açılan mezarlara çıkış?
selam..dua...
a.s ustam çıkışta inişte çok çok zor ben açılmış denilen yerlere gittim mezar olarak herhangi bi işaret yok daha çok yaşanmış yerler gibi duruyor birde burası kuzeye bakıyor ukalalık etmek istemem ama ben şimdiye kadar kuzey yönüne bakan mezara rastlamadım

KARE(KUKIR)

Kullanıcı

wasp kardeşim ayaklarına sağlık evet gidip gördüğüm hatda araba ile geçerken gözüme çarpan bir yer ve bende fotolamıştım burasını yer harbiden çok ilgi çekici ve ayrıca katlı olması lazım yerleşim yeri evet ama mezarlarda duruyor bazıları tekrar gidip incelem fırsatı olmadı ama inşallah olacak. yer çok ilgi çekici ve muhteşem bi yer ama bir okadarda zorlu bi yer bunu oraya gidip fotoraflayan kişi olarak sen daha iyi bilirsin bence. bak aşağıdaki fotoda uzakdan benim çektiğim foto

wasp

Kullanıcı

wasp kardeşim ayaklarına sağlık evet gidip gördüğüm hatda araba ile geçerken gözüme çarpan bir yer ve bende fotolamıştım burasını yer harbiden çok ilgi çekici ve ayrıca katlı olması lazım yerleşim yeri evet ama mezarlarda duruyor bazıları tekrar gidip incelem fırsatı olmadı ama inşallah olacak. yer çok ilgi çekici ve muhteşem bi yer ama bir okadarda zorlu bi yer bunu oraya gidip fotoraflayan kişi olarak sen daha iyi bilirsin bence. bak aşağıdaki fotoda uzakdan benim çektiğim foto

ustam 1. kat toprağa yakın ulaşmak kolay 2. kata 69 merdivenle çıkılıyor ama merdivenlere ulaşmak gerçekten çok zor 2 kata çıktıktan sonra 3 tane isli oda var ama mezar olarak değilde yaşanmış yer gibi duruyor mezar içinde ne bir sedir ne işaret var 3. kata ulaşmak imkansız gibi bir şey bir bina boyunda düz kaya dikkatimi çeken bir şey daha var onuda paylaşayım kayaların bittiği yerleri kazmışlar toprağın 30 cm altından kerpiç parçaları çıkmış hem çok sağlam hemde pırıl pırıl ve dahada toprağın altına doğru gidiyor ama çok sert elimle çıkartmaya çalıştım kıpırdamıyor ne olabilir acaba

A21MEDLi

Admin

arkadaşım burasıyla ilgilenmek gerçekten zor ve emek isteyen bi uğraş.
iki pencerenin baktığı istikamet dikkatinizi çekmemiş galiba..