Kartal Böyle ince işçilik olur mu | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

TRUVA

Admin
Farklı nokta çekimler yantarafı toprak yığmalar var
Kardeş harika bir yerin var. kapalı bir oda mağara gibi mükemmel bir yer. sana daha önce işaretlediğim yer giriş demiştim.Resim bunu teyit ediyor. Fakat bu resimde gördüğüm kadarı ile çok zor bir işçilik var. buradan girilmesi elle olacak bir şey değil. Her girişin birde tali çıkışı vardır. Burayı içten işlem yapan insan mutlaka bir yerden çıkmıştır. Dikkatimi çeken bir nokta oldu. Resimde işaretledim. Tali çıkış veya gizli giriş işaretlediğim yerden gibi. orası aynı yere çıkar görüşündeyim. İşaretlediğim yeri incele detaylı bak.

Ekli dosyalar

• IMG_20211017_134221.jpg
    IMG_20211017_134221.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 10

Abidinyılmaz

Kullanıcı
Fotoshop üstünden noktaları birleştirerek oluşturduğum resim bu. Balık resimleri çok ilginç

Ekli dosyalar

• Screenshot_20211018_145110.jpg
    Screenshot_20211018_145110.jpg
    820.6 KB · Görüntüleme: 11

TRUVA

Admin
Fotoshop üstünden noktaları birleştirerek oluşturduğum resim bu. Balık resimleri çok ilginç
Sana yazdığım bir yorum vardı.Şelalenin gölet yaptığı yer.Göletin altı göleti tahliye edince altındaki manzara nasıl bak gör işte daha ne diyeyim. Anladın sanırım.Gölet sol kenarında tıpa gibi bir yer varmı kapatılmış su tahliye için

Abidinyılmaz

Kullanıcı
Oradaki şelale alt tarafda ki ilk şelale, bu taş ortadaki 2. şelalede, bir üste 3 üncü şelale daha var oraya giremedim çok dik sık orman var dikenli bitkiler bol , ben aslında gitmek istiyorum. orada güzel bir kazan olduğunu düşünüyorum. çünkü ortadaki şelalenin sağ tarafında köyün içme su kuyusu var kaynak gibi gösteriyor kendini fakat yağmur yağdığında su evlere bildiğin çamur gibi su akmakda. Derede ki su ne zaman berraklaşsa evlere gelen suda berraklaşıyor.

TRUVA

Admin
Oradaki şelale alt tarafda ki ilk şelale, bu taş ortadaki 2. şelalede, bir üste 3 üncü şelale daha var oraya giremedim çok dik sık orman var dikenli bitkiler bol , ben aslında gitmek istiyorum. orada güzel bir kazan olduğunu düşünüyorum. çünkü ortadaki şelalenin sağ tarafında köyün içme su kuyusu var kaynak gibi gösteriyor kendini fakat yağmur yağdığında su evlere bildiğin çamur gibi su akmakda. Derede ki su ne zaman berraklaşsa evlere gelen suda berraklaşıyor.
Kardeş bir yerden başla ne yapacaksan çorba etme.gösterdiğim yer 1000 sene yedi sülalene yeter. Daha ne istiyorsun anlamadım.Mükemmel bir şelalen var.