Kasa Ararken Mezar Buldum | Define işaretleri ve anlamları

Kasa Ararken Mezar Buldum

burgaz

Kullanıcı
bir 5cm kabartma,ortasinda oyma var.burasi kasa olabilir mi?unutmadan soyleym sol tarafinda bir mezar var.tip fakulteleri insan kemigi isterse beni arasinlar.
d22.jpg
d22---copy.jpg
d11.jpg
d33.jpg

Kader25

Admin
kirmizi yerler miknatiz.ne ararsan miknatizlarin yerini degistirirsin.
untitled-39d10.png
Kiymetli @burgaz ustam,
Bunlar neodminyum mu?
Cap 1cm. Kalinlik 3mm. Yeterli oluyor mu?
Birde gumusun uzerinde mi yoksa pirinc uzerinde mi?
Ayrica herbikisinde mi yoksa sadece sagdakinde yeterli oluyor mu?
Tekeskur ederim, Allah cc razi olsun.

memati43

Kullanıcı
@burgaz ustam @Kader25 ustamın sorularına ek olarak mıknatısların konulduğu yüzey hangi malzemeden. (Plastik-metal vb)

Kader25

Admin
@burgaz ustam @Kader25 ustamın sorularına ek olarak mıknatısların konulduğu yüzey hangi malzemeden. (Plastik-metal vb)
Kiymetli ustam, sanirim hakli olarak burgaz ustam bunu tam olarak aciklayamaz. Cunku bu bilmediguniz ama tahmin ettigimiz bir sistem. Sadece miknatisla da bitmiyor. Yaninda baska aparatlar da mutlaka vardir. Cunku miknatis bilinmeyen bir sey degil.

Elbette kiymetli burgaz ustam, baska birilerine dagitilmamak ve ticarete dokulmemek uzere butun mukaddesatimiz uzerine soz vererek talepde bulunmamiz halinde bize ozelden bir aciklama yapar mi? Bunu bilemem. Kendi takdirine kalmistir. Hak da sozde kendisine aittir. Gonlumuzden yapar diye geciriyoruz.[emoji4]

ersan

Admin
merhaba abi sonuncu resim usten asaya nerde bir ac var orasi bitki noktan saten yer beli .
cubugu cok biyendim buraya nezaman gelecektin burada bir deneriz ne kadar guvenilir calisiyor cubuk deye burada cuplukte deneme yerim var anliyorsun ya ;) abi.