Kasa Arayan Var Mi?

ersan

Admin
ultra viyole isini bir horasanli yere tutumu ustalar o yer hakiki tastan ta beyaz duruyor burda bu bulgaristanda bilinen bir yuntem aynen horasani sirkeylen tespit etmis gibi gurunuyor cok net ve burgaz ustanin basetmesi gibi cok ise yarayan bir yuntem buyle ce horasanlan sivanmis kaya mezar sinirlari cok net beli oluyor .

burgaz

Kullanıcı
Kıymetli @burgaz ustam şöyle diyor (benim anladığım) :
Kasa arayanlar bundan bir tane alsın.
Ben çok faydasını gördüm, sizde görürsünüz diye tecrübesini bizimle paylaşmış.
Allah cc razı olsun hocam.

Benim sorum:
1-Gündüz-aydınlık alanlarda performansı nasıl ustam..?
2-Tavsiye ettiğiniz bir marka var mı?
kader25 ustam , hangi kasabaya yakinsin.bir kasaba soyle,ben o kasabaya bu feneri gonderegeyim.sen sadece otogara gidip bu feneri alacaksin.benim turkcem cok kotu,sen benim dusuncelelimi okursun.bence beni cok yiy anlayrsin

esrarengiz2828

Kullanıcı
ultra viyole isini bir horasanli yere tutumu ustalar o yer hakiki tastan ta beyaz duruyor burda bu bulgaristanda bilinen bir yuntem aynen horasani sirkeylen tespit etmis gibi gurunuyor cok net ve burgaz ustanin basetmesi gibi cok ise yarayan bir yuntem buyle ce horasanlan sivanmis kaya mezar sinirlari cok net beli oluyor .
Ustam bunu uygulamalı resimli anlatsa daha iyi anlaşılır zaten ve daha net olur bizde zaten görür görmez anladık ama açıklamayı ondan bekledik

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kader25

Admin
kader25 ustam , hangi kasabaya yakinsin.bir kasaba soyle,ben o kasabaya bu feneri gonderegeyim.sen sadece otogara gidip bu feneri alacaksin.benim turkcem cok kotu,sen benim dusuncelelimi okursun.bence beni cok yiy anlayrsin
Tesekkur ederim kiymetli @burgaz ustam. Ben Konya da oturuyorum. Sen zahmet etme, düşünmen yeter.
Bu sekilde kiymetli konu paylaşımın bizim için yeterlidir. Gerisini biz hallederiz inşallah. Hürmetlerimi sunarim.

hayallerimde006

Kullanıcı
Bu lambanın icınden cin çıkıyor galiba

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

burgaz

Kullanıcı
Ustam bunu uygulamalı resimli anlatsa daha iyi anlaşılır zaten ve daha net olur bizde zaten görür görmez anladık ama açıklamayı ondan bekledik

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
karanlik yerlerde (karanlik maralarda).telefonun flash isigi yaninca,parlayan beyaz yerler kayboluyorlar.resimlerde hic birsey belli olmuyor.

9

Ferdican

Kullanıcı
Allah için okadar yorum yapılmış bu paylaşımı yapan arkadaş bir açıklama yapmamış kınıyorum

ZİRVE

Kullanıcı
karanlik yerlerde (karanlik maralarda).telefonun flash isigi yaninca,parlayan beyaz yerler kayboluyorlar.resimlerde hic birsey belli olmuyor.

9
vallaha @burgaz ustam yine bi şey anlamadım.b u demekki önemli bi alet.yanınızda bulunsun hem fener gibi kullanın hemde horasanlı yeri tesbit edin.eee devam et ustam