Kasa Olabilirmi?? :) | Define işaretleri ve anlamları

Kasa Olabilirmi?? :)

vatanca

Kullanıcı
bu gün batıkaradeniz bölgesinden arkadaşımın gönderdiği resimler uzaktan çekmemişler okadarda söyledim :)

Son düzenleme:

ercansen

Kullanıcı
Ustam enterasan fotolar bariz o kadar Göze batıyor ki en son fotoda Arkadaşının ayağının arkasında Üçgen oyma var Kaya'nın Ortası kadar sol üst köşeside şüpheli görünüyor x ve ters U gördüm bos durmuyor hayırlısı olsun

wolf_52

Kullanıcı
tahta bir tokmakla kontrol et bence şüpe kalmasın.. bu işrete sırtını verince karşında ne göryorsun ??? büyük bir kaylık varmıı.... 2 kademeli birsi altda diyeri onun üstünde parelel patikası varmı???

wolf_52

Kullanıcı
ben bunu yuvasına bakan yılana benzetdim.. sağlam cihaz tutun. dili dışarda değil yönnü kuyruğundan almak istedim oda toprağa bakıyorr.. kafası ise 3 gen gibi v gibi bu taşa yakın patika yol varmı veya dere.. şayet bu yılansa patikası olması gerek patikanın dirsek yapan yerin e dikkat bir de bu patikanın düzlük yapan yerinde dere geçiyormuu yolu bölüp karşıdan devam etmesi gerekiyor... bunlar varmıı..... ve eski yerleşim yeri buraya ne kadar???? kilsesii olması gerekk.... şayet bu yılansaa.... sorlarıma cvp bulursam iyi olurr kardeş...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
yerin önemi resimlere yansımamış. bilseler çok daha detaylandırırlar.
wolf52 kardeşimiz,in çizdiği kısımda ister yılan ,ister başka bir hayvan kabul edilsin bir baş mevcut. boşuna yapılmaz değilmi.
çizdiğim fotoda ise,mahzen kesin. orada da iki canlı görünümü var. yalnız üst kısım bulgular ve kaya açığından yeterli görünmediğinden,bazı ayrıntılar netleştirilemiyor. önde bir boşluk tespiti gerekir,yapabilene. sağ ve sol kısımlara da bazı verileri gider.
bir merakım biraz canlı akar su olup olmadığı . varsa şelaleside olmalı. yoksa ön kısım daha da önem kazanır.

detaylı resim ve arkadaşımızın vereceği bilgi önemli.

wolf_52

Kullanıcı
abi bu benim çizdiğimle bu senin işretlediğin farklı taş bende ilk önce aynısı sandım ama değilmiş....