Kaya .duvar ve çevresi!

enver

Kullanıcı

Selamun Aleykum Sayın Arkadaşlar!Yine bölgede gezerken bu yere rastladım.yanında olan ağaç incir ağacıdır arkadaşlar!birde kayada beyaz yatay çizgiler var.lütfen yorumlarınızı rica edeceğim!

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
Cevap: Kaya .duvar ve çevresi!

sana nacizane bir tavsiyem olacak üstadım. gittiğin yeri iyi incele. alta bir resim ekleyeceğim. burda bu ve buna benzer yazılar vs. şeyler başka işaretler olursa ihmal etme. her zaman söylerim. yardım etki yardım göresin. bir daha gidersen dikkatli bir şekilde gözlem yapmanızı tavsiye edebilirim.

bulunduğun yerinde incelenmeye değer bi yer olduğu bellidir. saygılar.

Son düzenleme:

enver

Kullanıcı

Yorumunuz için teşekürler usta!gitiğim yerlerde en az 1000a yakın resim çekiyorum usta.ben anca gördüğüm kadarıyla resim çekebiliyorum.demekkki profesyonel bir kişi değilim ki onun için yakalayabildiğimi burda paylaşıyorum sizinle usta.inanın sizin bana gösterdiğiniz işaretleri hayatta görmemişim.onları satgele resimde yakalamışım.onun için çok resim çekiyorum ki görmediğimi resimler görür zaten usta.size teşekürler ve lütfen mümkünse işaretlediğiniz işaretlerin anlamlarını söylermisiniz ?anlatmaya çalışmışım zaten benim gördüklerim :) teşekürler usta!(sondan ikinci resim terstir.en son resmin sağ tarafındaki ek gibi görünen kayanın alt tarafıdır)

Son düzenleme:

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

1. rsim üçgen sana kapalı yerin olduğunu anlatabilir. kapalı yerde çok uzakta arama derim. zaten kayanın kendi de fazlasıyla müsait :D

2. resim semboller bir alfabeye ait yazı veya yazıt diye düşünüyorum. tamamını karşıdan görelim emin olalım. alfabeler hakkında detaylı bilgim yoktur. yazılanları net olması için tebeşir ile üzerinden geçerek resimler eklersen araştırabiliriz.

saygılar

ASİAVCI

Kullanıcı

Sana bikaçyer cizsemde fotolar biraz parlama yapmış yanıla bilirim o yüzden iki tiyo vereyim mezara en yakın yerde c harfi gibi oyma bak yadaa böyle hani kaşığı tere yağına daldırırda bi kaşık alırsın yani balta kesiği gibi bu işaretleri görürsen mezar hiçte uzağında deyildir..k.gelsin

enver

Kullanıcı

Yorumunuz için teşekürler usta!keşke net görebildiğiniz resimlerde çizim yapabilseydiniz usta?birde C harfi yapan yerin yada şeklin büyüklüğü nekadar olmalı?bir de diğerinin de büyüklüğü nekadar olmalı kayada?yani kaşıkla tereyağı alınmış gibi bir oymanın büyüklüğü nekadar olmalı?teşekürler ve yorumlarınızı eksik etmeyin sayın usta arkadaşlar:) Saygılar!

enver

Kullanıcı

Asiavcı usta söylediğiniz yerler bunlarmı acaba?en son resim yakında değil yanlız.diğer resimler kayanın 20 metre uzağında.yorumlarınızı rica edeceğim.Teşekürler!

enver

Kullanıcı

ASİAVCI usta eğer istediğiniz işaretler bunlarise lütfen onların açıklamalarını da söylermisiniz?vede konuyla ilgili daha açıklamalı detaylı bir yorumunuz varsa lütfen yardımcı olun sayın ustalar!Saygılar!

ASİAVCI

Kullanıcı

balta kesiği baltanın ağzı kadar veya büyü veya küçük az mıktarda tereyağ işide öyle kocaman bir mıhrap gibi bekleme yani bazen belli belirsiz..