Kaya Mezar Hakkında Yardım Lütfen | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Kaya Mezar Hakkında Yardım Lütfen

cantar

Vip Üye

bence buraya odaklanman lazım koskocaman kabartma yılanın mezarını bekliyor....

Hulk

Kullanıcı
hocam kapı net doğal olmadığı bariz kaya yı aşmak için önerebileceğiniz bir yöntem var mı? Birde kabartma yılanın mezarını bekliyor derken demek istediğiniz nedir? Göremediğim bir şey mi var acaba

bence buraya odaklanman lazım koskocaman kabartma yılanın mezarını bekliyor....

Abdullah313

Kullanıcı
Buradan taş kesilip alınmış olabilir mi? Altından arka tarafa doğru mahzen gibi dolgu tepkisi başka birşey olabilir gibi geliyor çünkü mahzen olup odasının olmaması bu kanaati veriyor. Ben olsam buraya değil de diğer dikdörtgen sunağa ve içindeki oymaya bakardım.

Mobil cihazdan gönderildi...

Mirkut

Vip Üye
Cok guzel bir tesbit olmus ustam. Hulk kardesim akrep ustamizi bazi ustalarimiz teyyit etmis olsada ici bombos olsada ben sahsim buranin icini merak ederdim i sanati gormek adina.
Sunuda soylemekte fayda var abdullah kardesimizin dedigi gibi sadece koridor gibi bir bosluk alguladiysanuz is biraz sikintiya biner ha mezar buyuklugundeyse sikinti yok. Fakat aldiginiz koridor gercekse ve ordan sonra bosluk alamaditsaniz koridirun bittigi yerden 1 m daha yuzetde ilerleyerek cubuklari tekrar tutarsaniz arada kapi diye yapilan en az 70 cm lik dolgulu yeri atlatip odayi gormeniz mumkun olacaktir. Yer gizemli bir yer hatta ustamizin ciziminden daha farkli gorsellerde mevcut. Hayirlisi olsun kardesim selametle.

Hulk

Kullanıcı
Cok guzel bir tesbit olmus ustam. Hulk kardesim akrep ustamizi bazi ustalarimiz teyyit etmis olsada ici bombos olsada ben sahsim buranin icini merak ederdim i sanati gormek adina.
Sunuda soylemekte fayda var abdullah kardesimizin dedigi gibi sadece koridor gibi bir bosluk alguladiysanuz is biraz sikintiya biner ha mezar buyuklugundeyse sikinti yok. Fakat aldiginiz koridor gercekse ve ordan sonra bosluk alamaditsaniz koridirun bittigi yerden 1 m daha yuzetde ilerleyerek cubuklari tekrar tutarsaniz arada kapi diye yapilan en az 70 cm lik dolgulu yeri atlatip odayi gormeniz mumkun olacaktir. Yer gizemli bir yer hatta ustamizin ciziminden daha farkli gorsellerde mevcut. Hayirlisi olsun kardesim selametle.
Hocam değerli yorumlar için teşekkür ederim bu akşam kısmetse mekanın videosunu youtube üzerinden yayınlayıp linki buradan paylaşacağım. Bu vesileyle daha detaylı bilgi alabilirim diye düşünüyorum sizlerden. Selametle

Kader25

Admin
Yilani yeni gordum.
Bu kadar buyuk bir yilanin yeri boş olmamali. Belki daha once girildiyse durum degisir elbet. Cok dikkat etmek lazum. Bu buyuklukte bir yilani bosa yapmis olamazlar. Once emniyet, sonra irtibat sonra tahkimat.
İhmale gelmez.

Her nefs ölümü tadacaktir.

Hulk

Kullanıcı
Yilani yeni gordum.
Bu kadar buyuk bir yilanin yeri boş olmamali. Belki daha once girildiyse durum degisir elbet. Cok dikkat etmek lazum. Bu buyuklukte bir yilani bosa yapmis olamazlar. Once emniyet, sonra irtibat sonra tahkimat.
İhmale gelmez.

Her nefs ölümü tadacaktir.
Yılan nerde güzel abim bana biri bana izah edebilir mi? Acemiliğimi bağışlayın.