Kaya Mezar Hakkında Yardım Lütfen | Sayfa 8 | Define işaretleri ve anlamları

Kaya Mezar Hakkında Yardım Lütfen

ZİRVE

Kullanıcı
ideoda 1.23 te durdur.iyi bak.bura benim çok dikkatimi çekti.

Hulk

Kullanıcı
eğer var ise dere kuru dere o tarafta düzlüğe doğru bi giriş aranmalıdır.bu bi ağaç olabilir,rengi farklı taş ta olabilir.göçmede olabilir.girişi veren emareler.zor bi iş.üsttten girmek imkansız gibi.boşluk tesbiti yapılmalıdır.kırmızı yemişli bi ağaç varmı etrafında.kırmızı olacak.
Yaklaşık 200-250m ilerisinde bir dere yatağı var fakat yıllardır kuru. Alan çok çok eskiden tarım alanı olup şuan çam ormanına dönmüş vaziyette çevresinde kırmızı yemişli bir ağaç hiç dikkatimi çekmedi açıkçası. Boşluk tespiti olarak kapı benzeri oyuntudan kayanın arkasına doğru boşluk veriyor

Hulk

Kullanıcı
ideoda 1.23 te durdur.iyi bak.bura benim çok dikkatimi çekti.
Kayanın üzerinde sanki başka bir büyük kaya var gibi. O noktanın dip kısmını biraz kurcaladık bir kaç kaya parçasını kırdık ki bu bizi çok zorlamadı. Burayı kırmamızın sebebi kayanın üst kısmında toprak birikintisi var ki bir kayanın üzerine tıptaki nasıl gelir neden gelir bu yığıntı bir avuç toprak sanılmasın yaklaşık bir el arabası toprak attı ki daha da var video da da görünüyor kayanın üstünde bir meşe fidanı büyüyor kaya enteresan ve çalışılması gereken bir yer belki çok kolay belkide zor bilemiyorum

ufeak

Kullanıcı
Üstad dökümanları inceledim fotoğraf ve video yalnız burdan bir şey çıkmaz kanaatindeyim. Belgeler onu gösteriyor. Bölgeye vakıfım ormanın içinde daha önce kazılmış ancak rastlanamamış yerleri tekrar taramak lazım. Kepçeyle girilen yeri ihmal ediyorsun!

Mirkut

Vip Üye
Üstad dökümanları inceledim fotoğraf ve video yalnız burdan bir şey çıkmaz kanaatindeyim. Belgeler onu gösteriyor. Bölgeye vakıfım ormanın içinde daha önce kazılmış ancak rastlanamamış yerleri tekrar taramak lazım. Kepçeyle girilen yeri ihmal ediyorsun!
Hosgeldiniz ustam keyifli formlar