kaya mezar işaretlerini çözme anlatımı,kaya mezar çözme işaretleri anlatımı,kaya mezar nasıl çözülür | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

kaya mezar işaretlerini çözme anlatımı,kaya mezar çözme işaretleri anlatımı,kaya mezar nasıl çözülür

walkman

Kullanıcı
Cevap: kaya mezar işaretlerini çözme anlatımı,kaya mezar çözme işaretleri anlatımı,kaya mezar nasıl çözülür

paylaşım için teşekkürler

musa

Kullanıcı
Cevap: kaya mezar işaretlerini çözme anlatımı,kaya mezar çözme işaretleri anlatımı,kaya mezar nasıl çözülür

Merhaba usta peki arkadaşımın arazisinde ırmak kenarında düz arazide 120santim boyonda topraha gömülü insan eninde taş, taşın üstünde subardahı kadar delik taştan20 metre yanında bi boş mezar bayan mezarı bulduk içinde boşküp kadın göhüsü fügürü.mezarın başı batıya bakıyor biz batıya bakan tarafa şiş soktuk şiş gidiyo bi kaya mezarımı var acaba 6 metre boyunda 10 metre genişliyinde kayave üstü toprak ve bu figür hangi medeniyete ayit burası samsun şimdiden teşekkür ederim

ardayla52

Kullanıcı

Eline emegine saglık ustam çok aydınlatıcı oldu teşekkürler

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
Teşekkürler ustam.
Benim mekanlar yavaş yavaş gözümde canlanmaya başladı.

hikhol

Kullanıcı
bozkurt hocam. yerde 3 küçük bir büyük yuvarlak oyma ve kare oyma (kare oyma yerde değil karşıda)var. Bu işaretler ne anlama geliyor acaba?Bu anlatdıklarım kaya nın üzerinde, L gibi düşünürsek L lenin alt kısmı yer gibi düşünün, üstünüde karşı taraf olarak düşünün!

osi

Kullanıcı
Bozkurt. Ustad. Guzel bılgıler öğrenmek isteyenler için. Sadece okumaları yeterlı. Ellinize saglık ustad. Paylaşım için. Sagolun. Emeğe saygı

meto

Kullanıcı
bunlar ne anlama geliyor arkadaşlar 30mt kayalık dağda ve aşağısında dere akıyor

meto

Kullanıcı
önce selamün aleyküm arkadaşlar yüklediğim resimler nereye gitti anlayamadım

Tales

Kullanıcı
çok teşekkürler, güzel bir paylaşım olmuş,sağolun. bu konuda kulaktan kulağı duyma pek çok şey duydum. ama site gerçektken ilg mi çekti. gerçekten güzel paylaşımlar var.