kaya mezarı girişi mi? | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

kaya mezarı girişi mi?

mersinli

Yasaklı
Yasaklı
Cevap: kaya mezarı girişi mi?

mersinli usta şayet yasal yolla devam edersem kısacası kaydedeğermi burası
deger ama yasal yolla zaten bu tur yerler saglam kapatılmış yerlerdır tuzagı tılsımı zehiri olan yerlerdır ve çok özenle kapatılmış yerlerdır halk dılinde bir tabir var 2 saatlik yok maalesef.

safranbolu_78

Kullanıcı

as valla bende hocalık yok o yüzden uğraşmıyacam saygılar.

safranbolu_78

Kullanıcı

admin lerin hiçbir yorum yapmaması açıkcası şaşırttı beni çünkü en teçrübeleleri de onlar fikir sahibi olmadan bigisahibi de olunmaz onların fikirlerine ihtiyaç duyuyor buradaki üyeler daha önce a. vecdi cobanın sitesine üye idim.kendisi başkalarının görüşlerini göz ardı ediyor ve sadece kendi fikirlerini doğru bulduğu için siteden ayrılmıştım kısacası herşeyi benbilirim düzmantık amaburada ki ustalar konuya iştirak etme gereksimi bile duymuyorlar ozaman bizkendimizi nasıl geliştire biliriz.nacizane düşüncelerimdi saygılar.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

admin lerin hiçbir yorum yapmaması açıkcası şaşırttı beni çünkü en teçrübeleleri de onlar fikir sahibi olmadan bigisahibi de olunmaz onların fikirlerine ihtiyaç duyuyor buradaki üyeler daha önce a. vecdi cobanın sitesine üye idim.kendisi başkalarının görüşlerini göz ardı ediyor ve sadece kendi fikirlerini doğru bulduğu için siteden ayrılmıştım kısacası herşeyi benbilirim düzmantık amaburada ki ustalar konuya iştirak etme gereksimi bile duymuyorlar ozaman bizkendimizi nasıl geliştire biliriz.nacizane düşüncelerimdi saygılar.

merhaba,

adminlerin neden yorum yapmadığını bilemiyorum.her admin yorum yapacakda değil,bazıları forum düzenınden sorumlu,
ve yapacak bir yorumu yoksa,yorum yazmak içinde yorum yazmazlar,yanıltıcı bilgi vermek istemezler.
sizi iyi anlıyorum,aslında yer iyi değilse bile en azından,burada uğraşma,veya uğraş gibi yorumlar görmek istiyorsunuz.

vakit buldukça yorum yapacakları kanaaitindeyim.
sabırlı olalım.

başka sitelerdeki kişiler ile bizleri bir tutmayın lütfen,bahsettiğiniz kişiden pek haz eden yok,bizi onlarla kıyaslamayın.

üyelerin hatalarına dikkatli yaklaşan,onları kırmadan durumu anlatmaya çalışair yönetime sahip oldugumuzu düşünüyorum.

sabır rica ediyorum.konular altta kalabiliyor,güncelleyerek dikkat cekebılırsınız.

safranbolu_78

Kullanıcı

sizi anlıyorum bozkut usta kırmayı sevmem çümlelerimi kurar ikende buna dikkat ederim ve yanlış anlaşıldı isem özür dilerim sizinde son çümleleriniz de benim neye sitem duyduğumu çok iyi anlamış sızınız buda sizin olgunluğunuzu gösterir. :
(sizi iyi anlıyorum,aslında yer iyi değilse bile en azından,burada uğraşma,veya uğraş gibi yorumlar görmek istiyorsunuz.) yanlış anlaşıldı isem özür dilerim sadece küçük bir sitemdi benimkisi,saygılar.

Son düzenleme:

impossibleman

Kullanıcı

Resimleri biraz daha geriden ve çevre fotolarıyla atarsanız daha net sonuçlar alınabilir. Güzel bir yere benziyor ama resimler yetersiz.