Kaya Mezarı Mı ? 1 | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Kaya Mezarı Mı ? 1

mguleryuz

Kullanıcı
boşluk tespiti yapmanızı tavsiye ederim biraz karşık bir yer şu demek olumsuz olur

düsünceli87

Kullanıcı
Bosluk tespitini ne ile yapabiliriz cubuklara inanmiyorum her yere cekiyo cunkü

Vazgeçme

Kullanıcı
Bende buna cevap bekliyorum çubuk hariç bu işin daha kolay bir yolu olmalı

Vazgeçme

Kullanıcı
O zaman en güvenilir çubuğu nasıl yaparız veya almalimiyiz siz ne yol izliyorsunuz

Mirkut

Vip Üye
Elektronik cubuk veya karisimli cubuk hic kullanmadim. Desenki bu elektronik cubuktur veya karisimli cubuktur minerallerden veya katmanlardan etkilenmez, en kirali bile etkilenir.
Tabiki bunu asmanin ve yanilma payini en az seviyelere cekmenin yollari var. Bunuda eger cubuk kiside tepki veriyorsa bol pratik ve bilgiyle asilabilinir. Sitede konuyla alakali yazilar mevcut.
En kaliteli cihazlar dahi yanilabilir yuzbinlerce liralik cihazlardan bahsediyorum.

Vazgeçme

Kullanıcı
Evet konular mevcut ben sizlerin ne yaptığını merak ediyorum buradaki ustalar ne yapıyor acaba

Mirkut

Vip Üye
Sahsim halen burda gerek cubuk kinusunda gereksede isaretler konusunda ogrenmeye calisiyorum. Bununla beraberde varsa bir bildigimiz bunuda paylasmaya calisiyorum.
Siz yukarida cubuk harici bunun daha kolay yolu olmali dediniz bende yok dedim, eger varsa daha kolayi ona yonelelim. Okudugunuz konularda buradaki ustlarim bilgilendirme amacli sirf birilerinin isine yararda bir dua eder diye actigi bilgilerini paylastigi konular. Eger siz ustalar burada ne yapiyorsunuzdan kasitiniz farkli birseyse, acikca sorarsaniz bizde anlamis oluruz.
Selametle kardesim

Kader25

Admin
En guzeli ve en emniyetlisi cubuktur. Cubugu sevin. Cubuk da sizi sevindirsin [emoji6]

Turk Telekom TT175 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi