Kaya Mezarı Olabilir M ? | Define işaretleri ve anlamları

Kaya Mezarı Olabilir M ?

Ahmet Sarı

Kullanıcı
Arkadaşlar şüphelendiğimiz noktaları işaretledik.. Bir de siz incelerseniz seviniriz. Bölge yaşam kalıntıları mevcut bir bölge.

Warning

Kullanıcı
Arka kısıma doğru bir göz at üstadım kaya üzerinde ters v var burdan baktığımızda anca bu kadar netlik alabiliyorum yanlız arka kısımda çubukla test yapmanı tavsiye ederim selametle

wolf_52

Kullanıcı
bu kapak dediğin yer mezar doğru lakin bişe çıkmaz aldatmacası bu asıl yer bu kayanın en sondakii kaya en arkadaki fotraf karesine tesadüfen kadraja girmiş gibi duruyor o kayayı asıl fotraflaman gerek y işretinin uçlarında 2 oda vermiş bu bölgede bri çok kaya mezarı var nekrapol alanı ... en arkada çerçeve içne aldığım o kaya incelmeğe değer betimlemesi bunu gösteriyorr.... oranın daha detaylı fotrafları gerkiyorr.. iyi forumlar..

Ahmet Sarı

Kullanıcı
bu kapak dediğin yer mezar doğru lakin bişe çıkmaz aldatmacası bu asıl yer bu kayanın en sondakii kaya en arkadaki fotraf karesine tesadüfen kadraja girmiş gibi duruyor o kayayı asıl fotraflaman gerek y işretinin uçlarında 2 oda vermiş bu bölgede bri çok kaya mezarı var nekrapol alanı ... en arkada çerçeve içne aldığım o kaya incelmeğe değer betimlemesi bunu gösteriyorr.... oranın daha detaylı fotrafları gerkiyorr.. iyi forumlar..

Dostum orası şimdi karlar altında.. Açılınca gideceğiz inşallah.. O zmn foto atarım.. Teşekkürler ;)

cantar

Vip Üye
ersan burası taş olarak doğal ama yer boş değil kayaların renkleri birbirlerinden farklı burası kapatılmış bir alan üstteki taşla alttaki taşın kırıkları farklı...........