Kaya Mezarlar Mı? | Define işaretleri ve anlamları

Kaya Mezarlar Mı?

kemal174

Kullanıcı
selamun aleyküm ustalarım buda diğer konum. yine aynı bölgede ve yine resimler yetersiz maalesef. arkadaş temizlemeden çekmiş oymaları ama inşallah uğraşmaya değerde gidip çekerim en güzel resimlerini:) teşekürler şimdiden ustalarım:)

esrarengiz2828

Kullanıcı
ustam burda güzel mezarların var açılmışda var açılmamışda bence bi boşluk konturolu yap gerisi gelir zaten sunusu mezarların hemen yanında zaten yalnız bu kayalığın diblerinde oda mezar olma ihtimaalide yüksek sayın ustam kanal aşağı doğru yapmışlar saygılar

kemal174

Kullanıcı
ustam burda güzel mezarların var açılmışda var açılmamışda bence bi boşluk konturolu yap gerisi gelir zaten sunusu mezarların hemen yanında zaten yalnız bu kayalığın diblerinde oda mezar olma ihtimaalide yüksek sayın ustam kanal aşağı doğru yapmışlar saygılar
anladım ustam yorum için teşekkürler ALLAH razı olsun ustam

kemal174

Kullanıcı
bu mevkiinin adi kizlarla ilgili biyermi? ayrica 30 mtre civarinda kayalik bir yerler varmi?
ustam mevkii bilmiyorum arkadaşa sordum oda tam bilmiyor büyüklere soracak. yanlız bildiğim şunlar. burasi arkadaşın köyü. birçok yerde mal alındığını duydum ve hala birçok yerinde duranlar var. işaretler var. ayrıca köyde ziyaret denilen bir tepe var.

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
tamam br sorsunlar 50 mtreyi gecmez kayalik ayrica yakinida cesme kaynak varmi buranin yola yakin?

kemal174

Kullanıcı
tamam br sorsunlar 50 mtreyi gecmez kayalik ayrica yakinida cesme kaynak varmi buranin yola yakin?
ustam kusura bakma arkadaşa ulaşamadım o yüzden geç cevap yazdım. yakınlarında kayalık varmış ustam ama çeşme yakın yok, en yakını 400 m falan uzaktaymış.