Kaya Mezarlar Mı?

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı
ustam mevkii bilmiyorum arkadaşa sordum oda tam bilmiyor büyüklere soracak. yanlız bildiğim şunlar. burasi arkadaşın köyü. birçok yerde mal alındığını duydum ve hala birçok yerinde duranlar var. işaretler var. ayrıca köyde ziyaret denilen bir tepe var.

0rayı görsem daha iyi olurdu>

kemal174

Kullanıcı
0rayı görsem daha iyi olurdu>
ustam kusura bakma hafta sonu sınavlarım vardı bakamadım siteye. mesajınızı yeni gördüm. ustam sanırım ziyaret için diyorsunuz. 1 sene belki daha fazla oldu arkadaşla gitmiştim bir defa. tam çevreye hakim bir tepenin zirve noktasında. üzerinde herhangi bir işaret yok. (tabiki benim gördüğüm kadarıyla ve bişey bilmediğimde düşünülürse zaten görememem normal:) ) ancak zirvede ufak taşlardan bir yığma var. ona 20 m falan bir mezar taşı vardı çekmiştim ustalar altta oda var demişlerdi ama tespit etme şansım olmamıştı. baya önceden olduğu için konunun resimleri silinmiş şuanda ve elimde eski resimde yok şuan internet cafeden yazıyom. inşallah yakın bir zamanda bu konu için tekrar gidecez arkadaşla onların köyüne. şartlar el verirse ziyaret denilen yeride çekerim ustam. yorum için Allah razı olsun. çok yazdım galiba hakkınızı helal edin:)