kaya mezarlar | Define işaretleri ve anlamları

kaya mezarlar

zehir

Kullanıcı

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Cevap: kaya mezarlar

Zehir ustam merhabalar nasılsınız efendim güzel paylaşımınız için teşekkür ederim kıymetli ustam resimde görülen oyma ve izler hakkında biraz malumat vermenizi istirham ediyorum bu tarz şekilleri arazide gördüğümüzde ne anlamamız nasıl bir arayış içinde olmamız lazım konuyu biraz açarsanız memnun olurum saygılar ustam...

zehir

Kullanıcı

saolun ustam iyiyim siznasılsınız konu zaten acık acılacak pek bişey yok ama yinede ufakdefek birkacşey var oymalar mezarın sebolize oymaları ters v yapan cizgiler ise mitolojisinin yunan oldugunu ve 3 bölüm oldugunu anlatıyo kısaca böyle özetliye biliriz incelikleri ise sitebil arazide gizli ustam araziye cıkmaklazım:)))

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

Güzel görsel
Güzel paylaşım
Elinize sağlık ustam

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

saolun ustam iyiyim siznasılsınız konu zaten acık acılacak pek bişey yok ama yinede ufakdefek birkacşey var oymalar mezarın sebolize oymaları ters v yapan cizgiler ise mitolojisinin yunan oldugunu ve 3 bölüm oldugunu anlatıyo kısaca böyle özetliye biliriz incelikleri ise sitebil arazide gizli ustam araziye cıkmaklazım:)))

teşekkür ederim kıymetli ustam bizlerde hamdolsun iyiyiz malumunuz sitemizde bir çok işaretin ne anlama geldiğini bilmeyen kardeşlerimiz olabilir (benim gibi)dolayısıyla faydalı olabilir düşüncesinden hareketle sizi yordum hakkınızı helal ediniz sevgiler...

zehir

Kullanıcı

teşekkür ederim kıymetli ustam bizlerde hamdolsun iyiyiz malumunuz sitemizde bir çok işaretin ne anlama geldiğini bilmeyen kardeşlerimiz olabilir (benim gibi)dolayısıyla faydalı olabilir düşüncesinden hareketle sizi yordum hakkınızı helal ediniz sevgiler...

estafurullah ustam nedemek görevimiz faydalı olabiliyorsak ne mutlu bize bilgi paylaşıldıkca cugalır paylaşmadıktan sora ne anlamıvar burda bir aile olmamızın

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

estafurullah ustam nedemek görevimiz faydalı olabiliyorsak ne mutlu bize bilgi paylaşıldıkca cugalır paylaşmadıktan sora ne anlamıvar burda bir aile olmamızın

(alkış)(alkış)(alkış)(alkış)(alkış)(alkış)(alkış)(alkış)(alkış)(alkış)(alkış)(alkış)(alkış)

ASİAVCI

Kullanıcı

güzel kareler tşklr azda şu meşşşhurrr şiş konusunda anlatımlarınızı görsek usta

zehir

Kullanıcı

güzel kareler tşklr azda şu meşşşhurrr şiş konusunda anlatımlarınızı görsek usta

abi onun icin uygun biyer ayarlayalım orda konu acalım ben tanıtımı yapayım resimleri yükleyim merak eden arkadaşlar sorsun ben anlatıyım şiş konusunda cok ince olmasada güzel tiyolar veriyorum biliyosun :D