Kaya Üzerinde Kadin Kadin Resmi | Define işaretleri ve anlamları

Kaya Üzerinde Kadin Kadin Resmi

PARDUS-66

Kullanıcı
S.A ARKADAŞLAR BU KONUDA BANA YARDIMCI OLACAK ARKADAŞLARA İHTİYACIM VAR KONUYU ÖZETLEYECEK OLURSAM KAYANIN ÜZERİNDE KADIN KUCAĞINDA ÇOCUĞU VEDE 30 CM 40 CM 10 CM YAKIN OYMA HAÇ İŞARETİ BU KONUDA BANA YARDIMCI OLABİCEKE ARKADAŞLARA ŞİMDİDEN TŞK EDERİM SELAMETLE

wolf_52

Kullanıcı
saydıklarınız paranın işaretidir, şurasıdır burasıdır resimsiz, yorum yapmak afaki olacakdır, yakın ve uzak açılı 4 bir yandan net resimlemeniz gerek, detaylarını görebilelim ustlarımzdan isabetli yorumlar gelcekdir ...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
konuyu ,fotoğrafsız define işareti bölümüne aldım.
kucağında çocuklu kadın Meryem ana tasviri olabilir. oymanın büyük olması mezar odasına delalet olabilir.
ustalarımızın ifade ettiği gibi resim olursa konunuz netleşecektir. selametle.

grasviti

Kullanıcı
Pardus ustam resim şart kadinim baktigi yon ayaklari gozleri yuzu cocugun yüzü durusu yakininda hamam varmi civar goruntuleri biz bi resme bakmadan sana birsuru yer sayariz yani hepsi bililnsiz yorum olur bu yuzden foto lazim.ustm

grasviti

esrarengiz2828

Kullanıcı
Hani bu işin bide sahtekarlari dolanır resim gösterir oldu sizede o resimden gostermesinler ustam kendi gözünle gorcen net se güzel şeyler olur saygı vede sevgilerimle bi ara böyle bir resim bende paylasmistim ondan olmasın

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

PARDUS-66

Kullanıcı
saydıklarınız paranın işaretidir, şurasıdır burasıdır resimsiz, yorum yapmak afaki olacakdır, yakın ve uzak açılı 4 bir yandan net resimlemeniz gerek, detaylarını görebilelim ustlarımzdan isabetli yorumlar gelcekdir ...
SAĞOLASIN USTAM KISA ZAMANDA RESİM ATACAĞIM SELAMETLE

PARDUS-66

Kullanıcı
konuyu ,fotoğrafsız define işareti bölümüne aldım.
kucağında çocuklu kadın Meryem ana tasviri olabilir. oymanın büyük olması mezar odasına delalet olabilir.
ustalarımızın ifade ettiği gibi resim olursa konunuz netleşecektir. selametle.
TAMAM USTAM KISA ZAMANDA RESİM ATACAĞIM

PARDUS-66

Kullanıcı
Pardus ustam resim şart kadinim baktigi yon ayaklari gozleri yuzu cocugun yüzü durusu yakininda hamam varmi civar goruntuleri biz bi resme bakmadan sana birsuru yer sayariz yani hepsi bililnsiz yorum olur bu yuzden foto lazim.ustm

grasviti
RESİM ATACAĞIM USTAM HAKLISINIZ AMA ACİLEN YAZDIM KISA ZAMANDA RESİM ATACAĞIM SELAMLAR

PARDUS-66

Kullanıcı
Hani bu işin bide sahtekarlari dolanır resim gösterir oldu sizede o resimden gostermesinler ustam kendi gözünle gorcen net se güzel şeyler olur saygı vede sevgilerimle bi ara böyle bir resim bende paylasmistim ondan olmasın

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
YOK OLURMU USTAM BEN KENDİM ÇEKİP ATACAĞIM KISMET OLURSA SELAMETLE