Kaya Üzerindeki Bu Kabartmaya Yorum Alabilirmiyim | Define işaretleri ve anlamları

Kaya Üzerindeki Bu Kabartmaya Yorum Alabilirmiyim

ayarsiz

Kullanıcı
Selamün aleyküm arkadaşlar,
Kaya üzerine yapılmış bu kabartma hakkında yorumlarınızı rica ederim,
internetten yaptığım araştırmalarda resimlerin farklı farklı anlamlarına baktım ancak ipuçlarını birleştiremedim,
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler, bu arada bölge bir koy içinde hiç dalga görmüyor
Saygılar

hattuşalı

Kullanıcı
Balığın boyu kaç cm. Ölçebildiniz mi?

Def

Kullanıcı
Su altı mağara var bagilin baktı yöne araştır.birinci resim

ayarsiz

Kullanıcı
balığın altındaki yuvarlak şekil, ve altındaki ok ya da V işareti nin bi anlamı olabilir mi ki

hattuşalı

Kullanıcı
@ayarsız ustam hoşgeldin.benim gibi cahilin buna cevap vermesi nekadar doğru olur bilmiyorum ama ustalarım daha iyi yorum yapabilir. Ama ben yerinizde olsaydım balığın kuyruğundaki v işareti yönünde 6-7-8 adımlık bir mesafede çubukla boşluk ve metal arardım.

A21MEDLi

Admin
işaretin sanki orjinal gibi gelmedi,eğer ojinalse bu kayalığın altında vede suyun altında içeri girilecek galeri var.çevrene bak balık sırtı gibi kayalık sırt varmı bu sırtın bitimi yüksek bi çatal olacak.
balığın kafasının altındaki kalptir,diğeri ise ağzı kaya ile kapatılmış girişi anlatıyor.

ayarsiz

Kullanıcı
yorumunuz için teşekkürler hocam, yakın zamanda tekrar gidip keşif yapar ve bir kaç resimle dönerim,
tekrar teşekkürler

cantar

Vip Üye
arkadaşlarımız yerinde ve doğru tahminler yapmışlar işaretler yeni gibi duruyor ama bulunduğu yerin altında kapalı bir oda mezar olma ihtimali var 5 e 10 kalasla zemine vurmak sureti ile ses farklılıklarını takip ederek varsa odanın yerini tesbit edebilirsiniz....Yada iyi bir cihaz ile boşluk tesbiti yapmaya çalışın fakat ilginç zaman kayanın üzerinde hiç renk farklılığı yapmamış...