Kayada belirsiz yazılar | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Kayada belirsiz yazılar

balkaya34

Kullanıcı
Bunun 2 sebebi var ustam.

1- cep telefonu krom sayfasının en üst sağ köşede üst üst 3 nokta var, ona basınca açılan yerde masa üstü sitesi işaretlenmiş olabilir. Aşağıya resim ekliyecem.

2- eğer o seçenek işaretli değil ise, bu yazıyı okuduğunuz alanda boş bir yere parmağınız ile 2 kere hızlıca tıklayın. ( sayfadaki yazıları görmek için ekranı 2 parmağınız ile büyüttüyseniz sayfa mobil ayarı bozulmuş olur) hızlıca iki kez tıkladıktan sonra, sayfa mobil görünüme geçer. Eğer sayfa dahada büyürse, aynı işlemi yani 2 kere boş bir yere hızlıca tekrar basın. ( bu yazının olduğu alanda boş bir yer )
Masa üsdü sitesi kutucugu içi boş

balkaya34

Kullanıcı
Usdam forma girince sayfada iyi gorüntüde iyi ,Ama bir konu seçip acinca sayfa hareketli oluyor
Düzelir usdam merak etmeyin. Teşekkür ederim

balkaya34

Kullanıcı
Abi hoş geldin. Biliyorum bana biraz kırgınsın lakin gerçekten bende bu duruma çok üzüldüm.
Sende benim büyüğümsün . O yüzden kusuruma bakma sevgili ustam. Aslında senin ile sohbet etmeyi özlemişim. Biliyorsun ben sizi uzun zamandır bilirim ve sayarım . Size her daim abi diye hitap etmişimdir ve saygıda kusur etmemişimdir. Tekrar hoş geldin sevgili abim. Bu zeytin dalını size gönderiyorum dostluklar baki kalsın inşallah

Ekli dosyayı görüntüle 4041
Selam ,
Insanlık hali herşeyle insan karşilaşır ,Hoş görülü olmak iyidir, eyvallah

dardanos

Kullanıcı
Selam ,
Insanlık hali herşeyle insan karşilaşır ,Hoş görülü olmak iyidir, eyvallah

Teşekkür ederim sevgili abim tekrar seni gördüğüm ve konuştuğumuz için memnun oldum. Ve abi evet senin bu kayandakini ben yazıya değilde rakamlara benzettim şimdi onu bir daha inceleyeceğim

balkaya34

Kullanıcı
Kıymetli ustam tam seçemedim figürmü var yazımı emin olamadım kayanın tamamını görecek şekilde foto varmı
Selam usdam ,,Bundan başka yok.Bir resim veya yazıyi buluyoruz orda basiretimiz bağlanıyor sanki ,Elimiz tutmuyor sonra ordan uzaklaşınca ah vah diyoruz, Inan hic onem vermedim oysa eve gelince bakdım bu çok guzel bir iş ,Ama malesef tekrar gittigimde once buraya ugrayip genis bir alanı resimleyecegim ,Aslinda genis bir alanda yok ,Cok dar bu dere ,Bu dere dagarcik degirmenin oldugu dere ,Bu isaretde dagarcık degirmenin bendinin usd tarafında, Yani bunlar bir birine fazla mesafeli degil.Bu yerden ancak Gök yüzunu gorursunuz sagda solda hep kisa mesafede daglar çepe cevredir