Kayadaki Işaretler

grasviti

Kullanıcı
Micirlar cokmeler tumsekler isaretler.ayrica o sirali dikdortgenleri gunes batimimda cekermisin ön kisimdan hem uzak hem yakın olmak şartiyla

grasviti

esrarengiz2828

Kullanıcı
Nekropol alanı olduğu net belli bir yer ustam burda yapılar binalar hep toprak altında kalmış kilise yeri bile resimlerin içinde var dinsel tören yeri veya burda cihazla gezip dönemini ogrenmelisiniz benim kanaatimce Roma dikkat çekici bir kaç yer gözüküyor birşeyler çıkar ama üzeri çok toprakla dolmuş dönemi değerini verecektir diye düşünüyorum saygı ve sevgilerimle

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Statülü kaya mezarların var, açmak için yeterli zaman , maddiyat, ekipman ve uzman ekip lazım. Yani zaman ve iş gücü karşılığı milyarlar demek. Güvenlik konusunu hiç demiyorum bile.
Selametle

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
1vorjb.jpg

kaptan kardeşim,
anlayabileceğini düşündüğüm, bir kaç işçilikli yere temas ettim. burada bir iki nokta var. düzlüğede kaymaz. kaya ile bağlantılı .
uzak çekim,şurası dersek,resim üzerindeki çizim orada en az 50-60 cm belki bir m. ve üzeri bir kayma yapacaktır. sıfır nokta çizme şansı olsa dahi siz emin olamazsınız.
sizin emin olmanız ve sıfır nokta belirlemek için,boşluk tespiti yapmanız gerekir. kendiniz yapamıyorsanız da iyi bir çubuk kullanıcısı çok rahat bir şekilde alır. üst ve altta çizdiğim mavi çizgi boyunca boydan boya bir geçilsin kaç nokta tespit ediliyor,bizimle de paylaşılsın. fenamı olur. selametle.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
3.resimin alt çevresinden küçük bir tünelli giriş olmalı araştır,temizle, bulamazsan resimle bakalım

DERMANBEY

Kullanıcı
resimlerin her biri ayrı ayrı gizemler barındırıyor ve tabiki ustaların dediği gibi iş gücü emek,benimde dikkatimi en çok ceken yer ikizceli ustamında resimde belirttiği fotodaki bölge boş geçilmeyecek kadar kullanılmaya değer bir yer.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
çok gezen bilir derlerya hiç yabancı gelmedi inceğiz mağaralarına yakın muhitte burası fenerli ustayla gezmiştik açılacak çok mezar tespit ettik ama sizin yeriniz eski yerleşim alanı o deliklerde ağaç sokmak için yapılmış

DeryaKaptan

Kullanıcı
1vorjb.jpg

kaptan kardeşim,
anlayabileceğini düşündüğüm, bir kaç işçilikli yere temas ettim. burada bir iki nokta var. düzlüğede kaymaz. kaya ile bağlantılı .
uzak çekim,şurası dersek,resim üzerindeki çizim orada en az 50-60 cm belki bir m. ve üzeri bir kayma yapacaktır. sıfır nokta çizme şansı olsa dahi siz emin olamazsınız.
sizin emin olmanız ve sıfır nokta belirlemek için,boşluk tespiti yapmanız gerekir. kendiniz yapamıyorsanız da iyi bir çubuk kullanıcısı çok rahat bir şekilde alır. üst ve altta çizdiğim mavi çizgi boyunca boydan boya bir geçilsin kaç nokta tespit ediliyor,bizimle de paylaşılsın. fenamı olur. selametle.

DeryaKaptan

Kullanıcı
allah,razı,olsun,ustalardan,buraya,ınssallah,ıyı,cubukcu,ustası getırıp,bahsedılen yerlerı baktırmayı dusunuyoeuz ınsaallah tespıt yaparak paylasırız burda,selametle kalın